Dikkat çekme çabasıdır.
fenerbahçeli sarışın bir erkeğe aşık olmuştur.
not:tamam lacivert değil ama idare eder.
Abazaların dikkatini nasıl çekerim, nasıl çekerim diye düşünmüş ve bu parlak fikri bulmuştur.

Tebrikler.
Beni kendisine aşık etmektir.
Sevgilime değişim istiyorum dediğimde yaptığı renktir. Ama depresyona girip bir hafta sonra normal insan rengine dönmüştür. Oysa değişim derken kızıl istemiştim ki.
Bir amacı yoktur. istediği için boyamıştır.
amaç bellidir. dikkat çekmek için yapmıştır. sanki siz küpeyi saçı sakalı eteği renkli baş örtüsünü marka ayakkabıyı zevkten alıyorsunuz. bırakın bok atmayı keyfini çıkarın.
görsel
Amaç önemli değil,yakisiyo olm kıza.
bıyık ya da sakal bırakan erkekden, saçını sarıya boyayan kadından farkı olmayan kadındır.
Beauty Standards Are Bullshit
Temel amaç değişiklik istemesidir.
Sarı saçlı sevgilisiyle kadıköye gidecektir belkide.
çok tarz gözüküyorlar, itiraf edin 1 kere baktıktan sonra 1 kez daha bakıyorsunuz.
Saçının mavi olması.
Sevgilisi seviyor diye saçını boyamıştır. Oysa ki sevgilisinin eski sevgilisinin sevdiği renk mavi olduğu için sevgilisi maviyi sevmiştir falan fıstık yani...
2 ay sonra FC Internazionale taraftarı gibi mavi siyah saç ile dolaşmak istemesi.
Trendy kızdır. Ama arkadaşlar yeni moda şu galiba, bu aralar her yerde görüyorum..
(img:#1202163)
gözleri de mavi olduğunda tablo gibi görünen kadınlar bunlar. şahsen imrenirim ama cesaretim yok. ayrıca evliyim, kayın valide , akrabaları ... eskiden olsa yapardım.
ben erkeğim mesela bende boyamak istiyorum. yakışır bana. evet.
Akli dengesi bozuk olduğu için büyük ihtimalle yanına kedi de alır, kedisiyle çok mutlu olduğunu aşkın ona göre olmadığını düşünürken bir yandan da yakışıklı bulduğu erkeklerle sırf marjinallik açısından birlikte olur bu kız, sümüklü amele mendili gözümde daha saygı değerdir.
ilgi çekip prim kasmaktır. günahkar gözleri kendisine çekmektir.
Vurdurmaktır.
Analsever olduğunu belli etmektir. Kalbimi çoktan çalmıştır.