berberlerin yaptığı eylemdir.Yaz zamanlarında her kerkek kişinin yapması gerekir kepçe kulak durumunda ise canım saçlara hiç dokunulmamalıdır.daha sonrasında çevre tarafından olum ucuza vurduruyomuşsun gel ben 5 e vuriyim gibi espri çabalarıyla karşılaşırsınız.karar sizin.
geçen gün bir arkadaşın yaptığı eylem. hikaye şöyledir efendim,
söz konusu kişi 1 ay kadar kestireceğim saçlarımı geyiği yaptıktan sonra vazgeçmiştir. fakat geçen gün ev arkadaşıyla gecenin 11'inde iddiaya grip berbere gitmiştir. tabii berberin o saatte açık olmayaağını düşünerek. ama gelin görün ki açıktır o saatte samsundaki berberler... iddia bu kolay değil o güzelim saçlar gidecek! yaklaşık beline kadar geeln sasçları bir kerede üçe vurdurmuştur talihsiz genç. ertesi gün kimse onu tanımamış, tanıyınca da dalga konusu yapmıştır lakin artık geri dönüşü yoktur o kulaklar uzuuuuun bur aradan sonra ortaya çıkmıştır öyle kepçe kepçe * ve en feci olanı ise "kökü sende olum uzatırsın yine boşver ya" şeklinde bir laf kalabalıkğının o durumda hiç işe yaramayaşıdır. * *
hala lys'ye hazırlanan bir insan için şarttır.yarın vurduyorum ve rahatlıyorum.günde 2 kez banyo yapmaktan saçlarım kurudu resmen.üstelik dışarı çıktığında insanı fena şekilde bunaltıyor o saçlar.bu mevsimde yapılacak en baba şeydir saçları 3'e vurdurmak.
fiziksel özgürlüktür.

yazın sıcağında saç diplerinin kaşınmaması demektir ki buda master card reklamlarında paha biçilemeyen şeye konu olarak işlenebilecek bir şeydir.
yaz dönemlerinde denizden çıktıktan sonra bir şeye benzemeyen saçlar için alınan önlemdir. *
yakışan saçı bulmak adına önemli bir adımdır. allahtan bulduk sonunda.
rahatlıktır. 5 yıldır yaptığım hadisedir.
bazı kişilere çok yakışan hededir. bana gitmediğinden bulaşmam.
bu gece ciddi ciddi dusunmeye basladigim zimbirti.

not: saclarim 68 cm uzunlugunda. * * *
kafa yapısına göre yakışır, kafa yumurta şeklindeyse şukella, ancak yuvarlak ise keloğlan olursun...
Herkesin karışmaması gereken bir hadisedir.
Bir bu var (bkz: http://resimyukleyin.net/.../24286534164466736967.jpg)
bir de bu var (bkz: http://resimyukleyin.net/.../72771595865083144965.jpg) kardo.
Yapmayın,yakışmayan yapmasın lan.
yakışsa da yapsak dediğim şey..
bazı erkekleri çok seksi yapar.
özellikle de yaz aylarında saçı en rahat kullanma şekli. *
askere gitmeden önce şarttır. Orda tıraşlanmak 3 numaradan soğutur.
Kulakları kepçe olmayan erkeğe yakışır. Birde kirli sakal varsa iyidir iyi =)
yakışıyorsa eğer yapsın
saçı 3 numara olup da yakışan erkek yakışıklıdır.
kıza da topuz yakışıyosa güzeldir. *
yazın rahat, kışın sıkıntıdır.
herkese yakışmaz, kafa biçimine göre saç tıraşı olmak gerekir.
Yakismiyorsa etraftan domuza donmussun amk gibi tepliler alinacaktir ama rahatliktan olvrsun.
her sene yaptığım olaydı bu seneye kadar.Bu sene kestirmedim her gün öksürük ve vücud ısım level atlıyor.Bu başlığı görünce kararsız kaldım.
ortaokulda, 19 mayıs gösterilerinden bir gün önce babamın zoruyla yaptığım olaydır, ki ertesi gün çok sıcak bir gündü ve ben resmen deri değiştirmiştim.
götümün yemediği hadisedir.
erkek olmanın avantajlarından biridir. bir nevi özgüven belirtisidir aynı zamanda.
şampuan, fön, jöle ve diğer bilumum zerzavattan insanı kurtaran hadisedir.
ilköğretimde ve üniversitede makul karşılanırken lisede dalga konusu olabilir de. hepsini hesaba katıp ona göre karar verilmelidir.
erkeklerde çoğu zaman yeni bir başlangıcın habercisidir. kadınlarda ise çok kötü bir olayın sonucudur.