bugün

bazıları gercektende cekici oluyor ne hikmetse. eved.
Eski bir alışkanlıktır. Bir kere başlayınca kolay kolay bırakılmadığından kendimi tutuyorum. He bir de saçlarımın bu halini de sevdim lan. Yakın bir zamanda boyamıştım, çok sık yıkadığımdan rengi çabuk aktı böyle tam istediğim şekil oldu. Tek sıkıntı biraz fazla uzadı ve bazen kendimi gözleri gözükmeyen süs köpekleri gibi hissediyorum.
Koşullar çok müsait. Bir anlık karara bakar.
ferahlatacak eylemdir. evet.
ardı arkası kesilmeyecek arzular baslangıcıdır. (bkz: göte vurdurmak)
An itibari ile yapılandır.

Ulan gitti 1 yıldır uzatılan saçlar. Pirlo iken pepe'ye döndük iyimi.
Her erkege yakismayandir.
Ihtiyac duyulanlar
1 - sekli guzel bir kafatasi
2 - normal boyutta ve kepce olmayan kulaklar.
birçok erkeğe yakışan saç tipidir, beğenilir.
Bu dönemler de herkesin yaptığı bir şey bu yüzden ülke 7. Merkezi Piyade Tugayına dönmüştür.
Saçı uzatıp arkayı vurdurmaktan hallicedir.
kafa tası düzgün olmayanlara yakışmayandır.
her yaz gerçekleştirdiğim olaydır.
lise 3'ün ortasından lise 4'ün başına kadar uzattığım hiç kestirmediğim saçlarımı okul idaresinin kesmemi söylemesi üzerine bir nevi protesto amaçlı yaptığım eylem.ilk bir hafta aşırı rahat hissettim ve çevremden kötü bir tek yorum almadım.En fazla gelen yorum at hırsızı idi.Şu an tekrar uzatıyorum.
kadın yapıyorsa bir tür 'hey hey' durumudur. (bkz: hey heyleri gelmek)
britney spears'ın yaptığı bir şeydir.http://www.google.com.tr/...d=0CD8Q9QEwBQ&dur=568
Sarışın erkeklerin yapması gereken model.
80 lerde çocuk olanların sık sık başına gelen durumdur.

gah annem gah dedem tarafından 3 numara operasyonlarına maruz kalıyorduk.-hey gidi günler-
kafatası güzel olan adama yakışır. prison break i anımsatır.
bir süreliğine insana çıplak hissettiren eylem.
hayattan soğuma sebebimdir. saçlarımın yakınından herhangi bir numara geçemez.
saçı seyrek veya dökülmüş olanların yaptırdığı bir şey. kimisine yakışır gerçekten.
Hayatımda yapmak istediğim son işlerden birisidir. Ben orta uzunluktaki saçlarımla gayet mutluyum.
bunalıma girince kuaföre gidip saçının rengini değiştiren bayanlar gibi, erkeklerinde bir tür isyan olarak görebildiği eylem. kendine zarar vermiş gibi hissedersin, rahatlarsın.
erkeklerde çoğu zaman yeni bir başlangıcın habercisidir. kadınlarda ise çok kötü bir olayın sonucudur.
şampuan, fön, jöle ve diğer bilumum zerzavattan insanı kurtaran hadisedir.
ilköğretimde ve üniversitede makul karşılanırken lisede dalga konusu olabilir de. hepsini hesaba katıp ona göre karar verilmelidir.