entry'ler (231)

2013 ösys sonuçları

resmi olarak istanbul üniversitesi hukuk fakültesine yerleştiğimi gösteren sonuçlardır. herkese beklediğinden üstte yerler gelmiş genel olarak. ah ulan boğaziçi iktisat.

istanbul üniversitesi hukuk fakültesi

puanımın; ankara hukuk, hacettepe hukuk, gazi hukuk, marmara hukuk fakültelerine yetmesine rağmen tercih edeceğim ve çok yüksek ihtimalle kazanacağım okul. umarım beni pişman etmeyecektir.
karı kız potansiyeli hakkında bilgi vermek isteyen arkadaşlar lütfen çekinmesin.

sözlük erkekleri çok yakışıklı

http://img547.imageshack.us/img547/1944/kalkalim.gif

durup dururken kahkaha atan kız

durup durup dururken ağlayan versiyonları da vardır bu kızın. ikisinden de uzak durmak lazım. aman diyeyim.

ders çalışamama sorunsalı

götünüz sıkışınca ve gerekli şartlar sağlanınca ortadan kalkan sorunsal. bu sene yendim ben bunu. önümüzdeki sene neler gösterir bilemem. sorusu olan arkadaşlara nasıl yeneceği konusunda yardımcı olabilirim.

3 5 insan yanıp öldü diye gündem olmamalı

silahımı alıp geldim.
allahtan bakan söylemi değil.
yoksa çekip vuracaktım artık bir tanesini.

1 erkek 1 kadın

bazı yazarlar tarafından çok fazla ciddiye alınmış dizi. yahu arkadaş kumanda sende ister hoşuna gider izlersin, ister değiştirsin.

aday işlemleri sistemi

şu sıralarda lys başvurumu bana göstermeyen platform. aradım sordum, sistemde şu sıralar bir sıkıntı var arıza giderilince başvurunuz gözükecektir yanıtını aldım. bir an için sistemde başvurumu göremeyince elim ayağım titredi. lys ye girecek ve bunu okuyan yazarlardan girip kontrol etmelerini rica ediyorum. ardından mesajla bilgilendirirlerse sevinirim.

çıkarken kapıyı tam çekmeyen insanlar

kapıyı tam çekmesi gerektiğini öğrenmesi gereken insanlardır.
yahu arkadaş ben odadayım işim var, belki de yok. boş boş uğraşıyorum. kapım kapalı. kapıyı tıklatıp geliyorsun. eyvallah. misal bir şey alıp çıkıyorsun. kapıyı çıkarken neden tam çekmiyorsun arkadaşım. rahatsız mısın sen?
bu insanlar sifonu çekmeyen insanlarla aynı kategoridedir benim gözümde.

kürtler bu ülkeye ne vermiş diyenlere cevap

(bkz: şeyh sait isyani)
ülkeyi kurduktan sonra başlayan bölme süreci hala devam etmektedir.

evet isyan

her dizesiyle sevdiğim bir şiir. aynı zamanda ismet özel in kitabına ismini vermiş olan şiir. devrimcilikle aşkı kaynaştırıp bu kadar güzel yazılmış başka bir şiir var mıdır bilmem. herkesin okuması anlaması gerekir bu mükemmel şiiri.

fıstık gibi kızın yanındaki hırbo

olmak istediğim hırbodur.
hiç öyle bakmayın amk.

halkın vergisiyle lüks içinde yaşayan şerefsizler

fildişi sahilleri başkenti olan Yamoussoukro da ikamet eden orospu çocuklarıdır. göstermelik çatışma halindedirler. işleri kendi menfaatine olduğu zamanlarsa hep birlik olurlar.

ejderha sikerken dikkat edilecek hususlar

(bkz: her kuşu siktik bir ejderha kaldı)

kürtlerin olmadığı bir türkiye

başlığı baya bir okudum. yok biri yazmış, kolu kanadı kırık türkiye. diğeri yazmış bu ne faşizanlık bik bik bik konuşmuşlar.
gayet haklılar. bu memleketi sonuçta kürtler kurdu. türkiye cumhuriyeti geldi koskoca 10 milyon yıllık kürt tarihinin üstüne çöreklendi. zaten türk vatandaşları geldi bu devletin elektriğini, sosyal hizmetlerini sömürdü. hep bu türkler. ah bu türkler. faşist türkler. pis türkler.
siktirin lan.
özlenen türkiyedir.
umarım bir gün gerçekleşecektir.

kadın car car konuştuğu için dayağı hak ediyor

yine bir sibel üresin beyanı. gündemden düştüğünü anlayınca yine böyle saçmaladı sanırım.

bize düşen okuyup böyle biri olmadığımız için halimize şükretmek olmalı. siklememeliyiz yani.

http://www.haberinyeri.ne...gi-hak-ediyor-158869h.htm

yeni faşist olacaklara tavsiyeler

faşistin kelime anlamını öğrenin önce.

2 mayıs 2013 benfica fenerbahçe maçı

bir fenerliyi özetleyen maçtı adeta.

maç başlamadan önce; başarılar fenerbahçem.

benficanın ilk golünden sonra; belliydi böyle olacağı, daha çok zaman var saldır fenerbahçem.

selçuğun kötü performansıdan sonra; ulan aykut ben daha iyi yönetirim takımı.

fenerbahçenin golünden sonra; hadi böyle fenerbahçem.

umutlar azalmaya başladığı ve gökhanın sakatlandığı poziyonda; kupayı sikeyim gökhana bir şey olmasın.

ve son 5 dakika; şerefsizsin hakem.

bu arada;

yenilmez takım yoktur fenerbahçe ile oynanamamış takım vardırksamdkamkdfmdfk.

road to amsterdamahahahasdsdjasfnj.

genç civcivler rahatsız.

amk ahahahahasansdh.

şahan gökbakar ın emekçi düşmanlığı

yanlış anlaşılmış düşmanlık.

şahan ı günahım kadar sevmem. filmlerinden, yaptığı hareketlerden haz etmem. tweetlerini okudum. adam emekçi düşmanı falan değil. böyle bir şey sezdirmemiş bile. bazı orospu çocuklarının yaptığı gibi (nevruzu kendi bayramı sanıp newroz adı altında kutlayan orospu çocuklarından bahsediyorum). 1 mayısı kendine mal edip işçinin emekçinin dükkanını camını penceresini indiren orospu çocuklarını ve bazı kesimlerin maşası olmuş kişileri eleştirmiştir.

kaçak elektrik

orospu çocukları kullanır.