bugün

çok konuşuyorsun diye ayrıldı...kendisi aşırı ketum biriydi ve hiç konuşmuyordu...iyi oldu aslında, ilk günler çok üzülmüştüm ama sonradan bi ferahlama bir rahatlama geldi bana da...
Bir keresinde tam evlenilecek kızsın dediğim için ayrılmıştı. Evlenilecek kız mıyım cidden diye teyit etmişti bir de.
Ayrı dünyanın insanlarıyız.
ilk buluşmada yaz sıcağında terlediğini görünce çok şişmansın ben istemiyorum nasıl terlemişsin demiştim. Ergenlik dönemi malum..
kiralık aşk, kiraz mevsimi dizisini falan anlatıyordu. Bunları izleyen birini bünyem kaldırmıyor.
Baglanamiyorum diyen ağır yalan soyluyordur heads up.
Lisedeyken yaptigim sacmalik. Melemen kokuyorsun diye ayrılmıştım. Affet beni bünyamin yüzüm gülmedi senden sonra.
uyurken dudağın yastığa değdi !! o dudak benim başka bir şeye değmemeli ayrılıyorum senden !
"Ben sana fazla bağlanıyorum" diyerek ayrılmıştı! Az bağlansaymış olacakmış sanki. Pehhh...
" fatih istanbul' u aldığında dolmabahçe sarayı' nda kalmıştır değil mi " dediği için.
Bir sabah günaydın mesajı attığında telefonumun titremesine uyanmıştım, o sinirle konuşmayı kesmiştim biriyle.
sorun sende değil bende. yani artık sıkıldım,taze kan lazım.
"beni mutlu ediyorsun, ben üzülmek istiyorum" dedi
Benden daha iyilerine layiksin.
mahalle imamının ilişkiyi desteklememesi.
- olmuyor. bitti.
+ bir daha deneyelim
- daha kaç kez deneyeceğiz olmuyor işte tam 12 kez denedik beni seviyorsun berk biliyorum. hatta bende seni seviyorum ama olmuyor.

böyle birşey işte. siktir git amk 12 kez dahi olsa beni seviyorsan ve seni sevdiğimi bu kadar emin şekilde söyleyebiliyorsan bir kez daha deneyeceksin ne alıp veremediğin var. soktuğumun severek ayrılma muhabbeti. hiç sevemedim bu ayrılık biçimini.
- hadi bay aşkım + hadi bay - ee kapat + hayir sen kapat - tamam caattt ardindan bir mesaj ve ilk sen kapattin bitti tamam mı?
kıza karşı kibar ve saygılı olmaktan dolayı seni güçsüz görmesi.
ve yavaş yavaş ilişkiyi bitirmesi
(bkz: kızlar illa ibne mi olalım)
annem bizim ilişkimizi desteklemiyor.
(bkz: ananla evlencem sanki)
(bkz: he amk he)
Genel geçer bir doğru olarak;

(bkz: facebook)
ondan daha iyisine layık omam gerçeği.
-ayrılmak istiyorum
-sebeb!
-sıkıldım
-.........
Aslında yaprak sıkılmıştı ağaçtan sonbahar bahaneydi.
niye mesajıma geç cevap verdin bitti artık tımam mı ayrılıyoruz .. !!
farklı mezheplerden olma.
Arada 2 dolmus mesafesinde yol olmasi. Kuzenimin basina gelmisti cok gulmustum.