bugün

entry'ler (36)

jailson marques siqueira

Kayserispor maçında Fenerbahçe'nin en iyi performans sergileyen oyuncusu.

8 şubat 2019 kayserispor fenerbahçe maçı

Türk hakemliği adına utanç verici bir maç.

uludağ sözlük gececi yazarlar

ikinci öğretim olmanın yan etkilerinden biri de bu.

saçma ayrılık nedenleri

"beni mutlu ediyorsun, ben üzülmek istiyorum" dedi

silmeye kıyamadığımız mesajlar

"Ben senin beni kopek gibi sevdigini bilirken buna adim kadar eminken karsina gecip aldattin dedim gittim, senin aldatmadigindan eminken bunu yaptim cunku edilen laflari o koca egoma yediremedim.barismaya çalıştım affetmeye calistim.aslinda su cumledeki "affetmeye" bile ne kadar sacma.affedilecek bisey yoktu sadece gurrurumu azcik kucultmem lazimdi.
Ama her defasinda kendi ayagimla gelip her defasinda egomu secip boookktan sebeplerle gittim
Yeniliyorum.heveslerime yenilliyorum.egoma gururuma yeniliyorum.kesfetme duyguma yeniliyorum.kabullenmek istemiyorum.15 yasinda tanisip 1 yıla yakin beraber oldugum insanin beni dunyada en iyi anlayan insan olduğunu kabullenmek istemiyorum.vardir daha hayirlisi daha iyisi diyorum kesfetmek istiyorum.kesfettikce de sana cikiyo aslinda yollar, ama bunu kabullenmeyi de yediremiyorum
Ya nasil yaptığıma sasiriyorum nasil bu kadar acimasiz bi kopek olduguma sasiriyorum.sevdigim adam karsimda telefonunu parcalayip hüngür hüngür aglarken nasil sogukkanlilikla gittigime sasiriyorum.kendimden korkuyorum.bu cocukluk.bu doyumsuzluk.baska bisey degil.kendimden tiksiniyorum
Nasil zamana, sana, kendime, aramizdaki duygulara yazik ettigimi dusundukce aklim almiyo
Bunu tanidigim ben yapmazdi
Daha doğrusu acik konuşayım tam da tanidigim ben'in yapacagi bok bu.bundan cok korkuyorum
Simdi senle olmak istemiyorum.eskisi gibi olamayiz cunku.eskisinden daha guzel oluruz.ama ben yine yazik ederim.ben yine icine sicarim biliyorum cunku gercekten canavar var benim icimde
He bu ben istemiyorum o yuzden beraber olmuycaz demek degil.senin bu konuda ne dussundugunu tahmin edemiyorum bile, yerinde olsam guvenip yuzume bile tukurmezdim.sadece kendi icimdekileri soyluyorum
Belki ilk defa sana itiraf ediyorum
Ne sen ne annem ne hazal ne baska biri
Kimse gormedi ama
Icimde kocaman egolu bi canavar var hem de dünyanın en doyumsuz canavari olabilir
Korkuyorum biraz
Sana, aliye, veliye, x'e y'ye hep yazik edicem
Daha doğrusu kendime bana sunulanlara hep yazik edicem"

papazkarası baht

“içimizde renkliyiz dışımız siyah
zifiri karanlık suçumuz firar
kaçımız heba oldu kaçımız ziyan
güzel günler gelecek yüreğim dayan

kuru ağaçlardan soluk çiçeklere
insana kasveti enjekte et
sevgin ve nefretin entegre hep
bi umut var elbet yeni sekmede

saygım yok -- kaybım yok
ama kaygım çok şansım tırt
çabaladım bak kılı yardım kırk
daha yaramadım -saygınlık

kazanamadım kimin gözünde-
o kim kiminle ha kimin elinde
kim kimseydi benim gözümde
hiç kimseydim-kimim özümde?„

işte bu benim şiirimsim.

gecenin şiiri

papazkarası baht

içimizde renkliyiz dışımız siyah
zifiri karanlık suçumuz firar
kaçımız heba oldu kaçımız ziyan
güzel günler gelecek yüreğim dayan

kuru ağaçlardan soluk çiçeklere
insana kasveti enjekte et
sevgin ve nefretin entegre hep
bi umut var elbet yeni sekmede

saygım yok -- kaybım yok
ama kaygım çok şansım tırt
çabaladım bak kılı yardım kırk
daha yaramadım -saygınlık

kazanamadım kimin gözünde-
o kim kiminle ha kimin elinde
kim kimseydi benim gözümde
hiç kimseydim-kimim özümde?

kürt başlıkları

nereden hortlattınız gece gece aq.

birinin size çirkin demesi

sikimde mi?

hayır.

paktbeatz

http://www.soundcloud.com/repaktoo

bir insanı allahtan çok sevmek

yok öyle sevmek, yok böyle sevmek... sevmek te sevmek. aşık olmak, yanıp tutuşmak, iyi sevmek, güzel sevmek, uğruna herşeyi yapabilmek, sevdiğine dünyaları hediye etmek, onunla muazzam bi şekilde mutlu olmak, ona kalbini vermek, onunlayken cenneteymiş gibi olmak.... falanlar filanlar boş arkadaşlar boş. bunların hepsinin sonucunda hüzün, gözyaşı, acı, depresyon vb. şeyler var. kimse için kendinden ödün vermeyeceksin. kimse için ölüp, bitmeyeceksin. hiç ayrılmayacak gibi bağlanmayacaksın.

en önemlisi ise; hiç kimseyi allah'tan çok sevmeyeceksin, onu severken allah'ı unutmayacaksın.

benim bi kız arkadaşım vardı, hemen hemen 2 yıl gibi bi ilişkimiz oldu. ayrıldık ve ayrıldıktan sonra baya zor ruh halleri yaşadım. sonra bir gün düşündüm ki ben bu kızı allah'tan çok sevmiştim. onunla günahlar işledim; günah olduğunu bile bile, allah'ın bizi gördüğünü bile bile. günahtı ama olsundu çünkü o tüm bu cezalara değerdi. ama hata yapmışım. allah'tan çok sevmişim. o yüzden allah beni ondan ayırdı. i̇yi ki de ayrılmışız çok büyük farkındalık yaşadım.

ha kıza ne mi oldu? ben ayrıldıktan sonra allaha yaklaştım, o ise allah'tan uzaklaştı ateizme yöneldi.

ha gene severdim, uğruna herşeyi yapardım (allah'ı unutmadan) ama kendime ve inancıma uygun bi şekilde severdim. unutmayın; en çok allah'ı sevin sonra kendinizi sevin. en önemli ve degerli siz olun.

serinesenrüzgar

Vokal çalışmalarımı yayınlarken kullandığım mahlas.
https://soundcloud.com/serinesenruzgar

müzik yapan sözlük yazarları

Arkadaşlar yeni şarkımı dinleyip hakkındaki düşüncelerinizi bana bildirirseniz çok mutlu olurum * http://m.soundcloud.com/s...ruzgar-aynalarda-yalanlar

gecenin rap sözü

sev insanları fakat hiçbiriyle hayal kurma.

nick altı girilmemiş yazar

yeni yazar olmamdan dolayı nick altımda benden bahseden kimse olmadı. (bkz: bergen)

ygs

Ya siz ona gireceksiniz ya o size girecek. (bkz: eskort diye travestiye denk gelmek)

camel içenlerin hayırcı olması

camel soft ve hayır.

duyulan en büyük yalan

emeğiniz emanetimizdir.

tuborg

Kırmızı tenekesi favorim.

çok sevilmek

Bu tanımı ben yapamam ama ona yaptırabileceğimi düşünüyorum. Çok sevdim be usta.