bugün

görsel

En sevilen hâline ve rengini sevmese de şekline vurulduğu tokasına pazar sabahının köründe kavuşan vücut parçasıdır.
Saçlarım için saç bakım ürünlerine ihtiyacım vardı. Bu ihtiyaçlarımı çok güzel bir firma ile kapattım. Ürünleri çok etkili. Herkese tavsiye edebilirim.
Kaynak: https://naturalse.com.tr/
insanın görünüşünü oluşturan ana etken. Bir arkadaşım var-Adını vermeyeyim, üzülüyor sonra- kendisi kelleşmeye başkaladı. Aramızda sadece birkaç ay var, ben olduğumdan 3-4 Yaş genç gösteriyorum; o 6-7 yaş büyük.

En son ben yaşlanacağım. En son ben.
Uzatıyorum. Tam uzasın da resmini atacağım.
(bkz: korktum)
kaprisli, hassas, en ufak yanlışta küsüp "uzamıyorum işte!" diyen ya da "dayanamıyorum, annemin evine gideceğim..." diye dökülen renk renk uzantılardır.
benimki çok uzadığı için ruhsal dengesizliğine sahipti ve dökülmeye başlamıştı.
şimdi 60 cm civarında, mutlu olmaya gidecek.
görsel
Bende olmayan hede.
3 numaraya vurdurdum rahatım.
varlığı ayrı dert yokluğu ayrı...
Kafadaki kıl bütünü. Yok, mutluyum. Kafam Erzincan platosu gibi püfür püfür, pırıl pırıl..
bi insanın sahip olduğu en güzel yer.
bazı kişilere göre tahrik unsuru olduğu düşünülen kıl bütünü.
Sadece 2000 lilere yakışan şey!
Kafa süsü.
ya bu saç modelleriyle ilgili abi ne tuhaf tipler var ya allah aşkına hdgsj şuraya bakında biraz bari ilham alın aq.
Biraz uzatalım dedik düzleştirmek için yoğun çaba harcıyorum. Ne pis bir saçım var arkadaş.
Sarı, kumral ya da konuru benimsenebilir.
uzadığında kıvrılan, tatlış duran saçmalarım var fakat her seferinde uzatacağım diye heveslenip bir anlık mallık sonucunda banyoya girip saçlarımı kesiyorum ve kaçak askerlere dönüyorum. depresyonda mıyımdır nedir.

edit : kuzenim iki seferdir saçlarımı düzeltmeye çalışıyor fakat suriyelilere benzediğim, içime sinmediği için komple kesiyorum. sakalları da mallık yapıp kestim.
olmasa da olur.
berber masrafından kurtulmuş oluruz.
berbere gitmekten hoşlanmıyorum.
kadında turuncu olanı makbuldür.
dökülmeyeydi..
Proteindir. Evet.
Beni gören senin kadar saçım olsa yeter diyor 1-2 yıl sonra sac kalmadı bende. Canım kalmadı dediysekte yinede onlarınkinin iki kati.
insanın ne kadar kusursuz olduğu söylense de hiç bir neden olmaksızın vücudun her yerinde olan kılın dökülmesi baştan aşağı saçmalıktır.
Ortalama bir insanın kafasındaki tüm saçlar 12 ton ağırlık kaldırabilir.