bugün

Nick altına kimse entry girmeye cesaret edememiş. Jilet yazar gibi keskin yazar. Saygılar.
(#25627514) akıl verene bak. Virgülden sonra boşluk bırakmamış.
(#25646226) okulu uzatmış yazar. hayırlısı. inşallah uzatmaz o ayrı.
sen ne sevecensin öyle , seven sevilir , ben de seni seviyom.
Adam gibi muhabbeti olan, kendisine uzun ve sağlıklı ömürler dilediğim yazardır.
efil efil kalite kokan yazar.
#27864184 hikayesi ile icimi burkan yazardir.
bilinenin aksine sannyasin çileci değildir. onlar buddha'nın müridleridir. kendilerini aydınlanma yoluna adayan kişilerdir. buddha aydınlanmadan önce 6 yıl çile çekmiştir ve bazı sannyasin i yanlış anlamış kimseler, kendilerini kendi yollarına değil, buddha'nın yoluna inandırmışlardır fakat buddha'nın müridlerinden hiç böyle bir talebi olmamıştır. o bir tek 'farkında ol' derdi.
Ruh halini merak ettiğim bir yazar.
Kendisine işlev gören bir kapı bırakıp artık durmasını tavsiye ediyorum.

görsel
(bkz: tanrı/#32174851)

varsayımsal düşündüğünü belirttiğin için teşekkürler kardeşim. ben de bir an tanrı sandıydım. *
ilk girkaç entry'den sonra zulüm tadı veren, sözlüğe herhangi bi şekilde herhangi bi miktarda katkı sağlamadığına kanaat getirdiğim yazarcık. Bi "tribe girmek" entrysi var ki evlere şenlik. Okuyun, "nasıl yazar olunmaz?"ın cevabını bulacaksınız.
sürekli kendi ka altına giren bir yazar.

özelden bana ulaşmasını istiyorum.

ortak sorunlarımız var gibi hissediyorum, sorunlarımızı paylaştıkça azaltalım arkadaşım.
bana emir kipiyle konuşup canımı sıkan insan*.
güzel insan.
Az önce trabzon sürmene deki 9 katlı yayla apartmanı başlığında yatay ve dikey mimari hakkında, hakkımda bazı sözler söylemiş. O entry i sildi veya silindi. Fakat dikey mimari karşıtı doğa dostu arkadaşımızı o oturduğu apartmandan çıkıp mağarada yaşamaya davet ediyorum.

(#37669353)