bir uyarıdır. aranızda şarap almaya gidenler olabilir
Eeh yeter artık sandığı eve götürüyorum. Okul sıralarında uyumaktan belim ağrıdı artık. Ysk gelsin evden alsın sandığı.
bir tür uyarıdır.

görsel
Müdür kimse kalmadı burada. Hala bekliyim mi?

Okuma fişlerini bile saydım fark kapanmıyor.
yandaş medya tüm gücüyle moral bozma ve performansları düşürtme çabalarına devam ediyor !
Henüz sonuçlar kesin değil!
ne diye
bu şuna
şu buna
kafiye?
başa taş
aşa yaş
Hey'e ney
tuhaf şey

kafiye
mantığı
o mantık
hediye
sandığı
bu sandık!
o mantık
bu sandık-
ta sandık
ve yandık
ne yandık...

Necip fazıl kısakürek.
2 gün oldu. bugün 11 a sınıfı ile yaz kursunda matematiğe girdim. hoca tahtaya kaldırmaya çalıştığı an anladım hoca akpli. olmaz hocam sandığımı terkedemem dedim. bu yaşımda çoluk çocuğun önünde cetvelle dayak yedim. ama genede terketmedim
artık gidebilir miyiz, acıktım.
Bir çağrıdır. Ve her seçimde muhalefet tarafından Aa manipülasyonuna kanmayın sandıkları terketmeyin diye son bir umut verilir. Mantıksız bir şey değildir. Yaptıkları son ana kadar ihtimalleri değerlendirmekten ibarettir. Ama bu saatte bu başlığa kahkaha attım.

https://youtu.be/YGvy379ZcSo
Yenilgi bu videosuz olmaz.

Not ince. Gülün aq. Daşak geçin geçilin. Hatta kendinizle de daşak geçmeyi öğrenin. Bunun kimseye zararı yok.
henüz sandıkların %51i açılmış durumda arkadaşlar lütfen.

not: ince'ye verdim.
Alın eve götürün.
Kuluçka süresi 14 - 20 gün arası. Pes etmeyin gençler.

(bkz: hehe)
Muhaliflerin boşu boşuna yaptığı bir çağrıdır.

gördüğünüz üzere çobanınız bile o kadar saat kapısına dayandı,bekledi ama ne dedi."adam kazandı".

Demek ki neymiş,boşuna efor sarf ediliyormuş.
evet kazandı şuan da muarrem.
beklemedeyiz.
Sandıkları terk etmeyin. Islak imzalı tutanakları almadan sandık başlarından ayrılmayın.

- muharrem ince.

beyler ben sandığıma oturdum bekliyorum. gelen akpliyi sikerim. herkes uyanık olsun.
1.5 milyon oy geçersizmiş. (bkz: kaynak götüm)
Ettiniz mi lan doğru söyleyin.
CHP feryat figan.
bir buçuk milyon geçersiz oy varmış haram zıkkım olsun ak parti.
https://twitter.com/MaliG...status/853633778190888962
önemli bir durum.
Şu an kentucky meslek lisesindeyim, oy sayımı tamamlandı. Bizim sandıkta çıkan oy 134 trump, 43 hillary. Şu an kfc tavuk burger dağıtıyor sandık görevlilerine.
new orleans dan yazıyorum suan sandıgın üstünde oturuyorum sandıgımıza sahip çıkıyorum.
terketmeyin deyip burada durmamız da pek ironik oldu.