bugün

msn, facebook gibi internet iletişim site veya programlarında türlü türlü muhabbetlere giren, götü başı açık fotoğraflar paylaşan ancak saf ve temiz olduğunu iddaa ederken de karşı cinse sürekli laf sokma eğiliminde olan kızlardır ki bakire oldukları şüphelidir kanımca.

ayrıca konu ile ilgili;

(bkz: ruhospu)
bu kadar tırt bi konu hakkında ne kadar çok konuşuyoruz yahu?

ne kadar aynıyız.. anarşist ruhumuz ortaya çıkıp , siktiri çekicekken bile aynı muhabbeti yapıyoruz sitten milyon adamla..

evet arkadaşım bi hatun bakire ama belki götten verdi belki msnden sevişti belki rüyasında orgy yaptı..

tamam bunu dile getirdik..

hala evirip çevirip , ya onu yaptıysa ya bununla konuştuysa diye kelime israfı yapmanın manası ne?

ben sansürden yana değilim.. isteyen istediğini yazar.. konuyla ilgili söz hakkım yok ama , böyle tırt muhabbetlere bi ömür adıyıp kelime israfı yapılıyor ya o giden enerjiye yanan glikozlara üzülüyorum yahu..

hatun bakireyim dediyse sana , bu seni ilgilendirir.. onun yorumu , inanıp inanmamak , bekaretin önemi sende saklıdır.. ulu orta ama ya öleyse ya böleyse , bak bak bakireyim diyen de bakire olmayabülür diye evirip çevirip yazmanın manası ne..

kendinde çelişiyosun bi kere.. hem bakirelik çok belirleyici değil bi zar demek değil sadece diyosun , liberal bi tutum sergiliyosun hem , "lan bakireyim dedi ama ya diilse götten verdiyse tüh lan yarıçapının mı ölçsem götünün" diyerek bekaretin senin yaşama sebebin olduğu alt mesajını veriyosun..

yapma yahu.. yapmayın yahu.. içimiz şişti..

gidin pet şişe alın ona sokup çıkarın kapağını ilk siz açarsınız..

öeh lan..
güncel Önemli Başlıklar