bugün

çalıya sürtüp çırpınmak.
(bkz: copy paste başlıklar)
düşündüren ve ağır bir söz. ne için söyleneceği muammadır. bu tip bir küfürü erkek edeceğinden, şöyle bir diyalog gelişebilir ;

+ ahmet bana versene ?
- sana verecegime cali cirpiya surterim !
+ sormam kabahat bende çalı çırpıyı s*kerim !
"sana vereceğime içine bomba koyar patlatırım" da derler.duyulmaması ve işitilmemesi önerilir.
(bkz: eskiden buralar hep çalılıktı)
(bkz: çalı çırpı fantazisi)
(bkz: eksi sozluk ten arak yapmak)
bunun birde mal benim değil mi ister ali ye veririm ister çalıya takarım versiyonu vardı hatırladığım kadarıyla.
'40 tane vajinam olsa 39 unu çalıya takar yırtarım, kalan 1 tanesine de zift döker kaparım gene sana vermem' cümlesinin türevidir.
Çalının canlı olduğunu unutma halidir. Canı ister fakat artizlik olsun diye boşa laf geveler.
bir kız tarafından söylenirse karşısındaki erkeği rahat 3 - 5 ay depresyona sokabilir.
"eskiden buralar hep çalılıktı..."

yatmadan önce 100 çalı darbesi by melissa p.
(bkz: vermek ne lan) kız bunu söylüyorsa eğer sizin pipiniz onun cinsel organından daha değerlidir. kız da bunu anlamış ki çalı çırpıyı kendine layık buluyor.
çalıçırpı: - (bkz: otuz bir olsan çekilmezsin)
ekşi'de yıllar önce geyiği dönen, ağır bir laf.
(bkz: yoksa ben zurna mıyım he)***
(bkz: bitki olmak istemek)
kız: - sen ne kıymet bilmez adamsın bu hediyeyi sana vereceğime çalı çırpıya sürterim*.
k: sana vereceğime çalı çırpıya sürterim
e: Acıdım şimdi çalıya çırpıya

şeklinde cevap verilebilir.
Seni çalı çırpı kesmez , ağaç verelim.

diye cevap verilebilecek cümledir. *
31 olsan çekilmezsin diyebilecek kişi.
-sana vereceğime çalı çırpıya sürterim.
+Doğa katliamı yapma gözünü seveyim.
doğum gününde, yılbaşında ya da bayramda(artık hangisi en yakın tarihteyse) en sağlamından bir adet(belki de daha fazla) kaktüsü hak eden kimsenin kullandığı, karşı tarafı cinsel yönden çekici bulmadığını belirten, aşağılayıcı cümledir...
sürterken dikkatli olunması lazımdır.

lakin her yıl bi sürü hektar alan kül olmaktadır. çalıya, çırpıya sürteyim derken kıvılcım atıp ortalığın yanması hoş olmayacaktır. lütfen bunun yerine duvara sürtün, taşa sürtün. denizin dibindeki kuma sürtün.
cin ali'nin annesinin söylemi. bu kızdan ancak çöp adam çıkar.