bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    tuna kiremitcinin vokali oldugu su an varolmayan grubun bıkmadan dinlenesi parcasi
    2 ... emon
  2. 2.
    denize doğru albümünde 2.şarkıdır. sözleri ben tamamlayayım.

sonra kuşlar gitti anladım dünya yorgun sen yorgun
    tortusu kalmış eski bir korkunun
    görmedik duymadık demedik bunlar kötü
    biz var mıydık aşk var mıydı?
    bu ne senden ilk kaçışım ne de ilk düşüşün yüreğime
    ne bu serden son geçişim ne de son küsüşüm kaderime.
    2 ... lenada
  3. 3.
    kumdan kalelerin en dinlenilesi mümkünse kulaga monte edilesi sarkisidir..
    dinlenilsin dinletilsin derim ben..
    3 ... tiriviri hanim
  4. 4.
    dinlenmekten bıkmayan şarkı
    özellikle nakaratı vurucu
    2 ... pandora
  5. 5.
    Hangi duygu canınızı yakarsa o duygunun yerine geçip sizi dertten kurtaran joker
    2 ... eticicibebe
  6. 6.
    tuna kiremitçinin seslendirdiği bir kumdan kaleler parçası...
    2 ... berbay
  7. 7.
    aşkın di'li geçmişinden gelecek zamanlı haline geçişte ona dair çok seyi olanların yüreklerini dillendiren şarkı.
    2 -1 ... yesimimbenim
  8. 8.
    tuna kiremitçi nin yazdığı ve seslendirdiği kumdan kaleler parçası..birine belki de söyleyebilceğiniz en güzel şarkı çünkü ne kadar zaman geçse de ne kadar çok şarkı eskise de hiç bi zaman yerini kaybetmiycektir bu şarkı..fazla kimse bilmez..inş hiç bi zaman da öğrenip bu şarkının o büyüsünü bozmaz..
    3 ... fear
  9. 9.
    yaşam kadar gerçek olan şarkı, her sözü her notasıyla, hayat değiştiren, belki de birine aşık olmana neden olan şarkı. (bkz: iyi ki vermişsin o kaseti)
    (bkz: yoksa şimdi yapayalnızdım)
    3 ... aflterxosruanrgise
  10. 10.
    Hayatta dinlemekten en son sıkılacağım şey olan dalgaları dinlerken ,bir anda tavernadan bozma club'tan gökyüzüne yayılan,akabinde üzülerek de olsa dalgalara"yavrucum bi sakin olun ,bak şarkı dinliyoruz şurda "dedirtebilecek güzellikte bir melodi sarhoşluğu,sözler de cabası..Sahiden "biz var mıydık,peki aşk var mıydı?..."
    4 ... nickless cage