bugün

saymakla bitmeyen özellikleriyle harika bir televizyon. aslında televizyon demek bu cihaza haksızlık olur. incelenmesini şiddetle tavsiye ediyorum. kurcaladıkça kurcalıyorsunuz.
dün itibari ile satın almış olduğum televizyon. televizyon mudur bilmiyorum ama bağımlılık yaratacağı kesindir.
yaklaşık iki ay önce satın aldığım ve kumandasını elimden düşürmediğim televizyon. her türlü video formatını tanımasını, oynatmasını geçtim alet bilgisayarda kurulu vuze ile eşleşip ağdan film oynatmaya kalktı ki dedim "aga bu ne!" Görsel iletişim ihtiyacınızı tv kanalları değil de internet aracılığıyla karşılayanlardansanız, abone olduğunuz youtube kanalları, hastası olduğunuz collagehumor videoları varsa... Ha bi de redux'ın ne olduğunu biliyorsanız, hiç düşünmeden edinin derim...
bu televizyonsa diğerleri ne dedirtecek teknolojik cihazdır ki şöyle bir sorunum var televizyonda internet bağlantısı mevcut smart tv tuşuna basıp youtube uygulamasına girdiğim zaman hd bi video açtığım zaman video yu hd değilde düşük çözünürlükte açıyor bu benım için çok önemli bilen arkadaşlar varsa yardımcı olmalarını isterim.
hareket sensörü bütün modellerinde bulunmamakta olup, yalnızca kamerası olan modellerinde bulunmaktadır. kameralı olan modelleri de yalnızca 7000 ile 8000 serilerindedir. bu serilerde ayrıca sesle kontrol mekanizması da bulunmaktadır.
pek de smart olmayan tv. yerine android tv çıkıyormuş zaten.
netliği korumak adına ekran koruyucu camı olmaması etrafa bişeyler fırlatma alışkanlığı olan karı koca ya da küçük çocuklar barındıran evlerde dramatik durumlar yaratıyor.