bugün

azureus'un yeni ismi.
içindeki video converter ile takdirleri hak etmiş p2pdir.

indirdiğim filmi ipod touch için dönüştürüp, itunes'un movies kısmına atıyor. Daha ne yapsın?*
oyungezer forumlarının yakın zamanda maruz kaldığı bir fenomendir. call of duty 4 oyununda takılı kaldığı bir bölümü geçmek için yardım isteyen bir eleman konu içine yazdığı mesaj ile şöhrete kavuşmuştur. mesaj tam olarak şu şekildedir.

CALL OF DUTY 4 DE HELiKOPTERLi BÖLÜME BAŞARAMADIM 2AYDIR UĞRAŞIYORUM YARDIM EDER MiSiNiZ ADIM 'KAÇKIN' HANi VÜZENiN MERMiSi OLMAYAN OLAN
5 gb lık bir oyun indirirken %80de durup küfür fırtınasına maruz kalmış programdır.
devices plugin'iyle indirdiğiniz filmleri ve dizileri iTunes library'nize ekler, eklerken de herhangi bir device'da (iphone, ipod, vs..) izlemek ister misiniz diye sorar, seçtiğiniz device'a göre convert edip ekler. candır.
daha sorun çıkarmamış olan şükela programdır.
güzel bir arayüze ve oynatıcıya sahip torrent programıdır.

lakin bir bittorent değil.

net hızını düşürdüğü yetmezmiş gibi upload hızı, download hızına yakın seyrediyor.

üç saattir bakıyorum böyle hala indirme yüzdesinde aynı dilim içerisinde cebelleşiyor, çekecem fişini.
torrentlerin şahıdır.
bunu türkçe kullanıyorsanız o sırada beklemekte olan download'ın üzerine tıkladığınızda "zorlayarak indir" diye bir seçenek çıkıyor. onu seçince download başlıyor ve durum kısmında "zorlayarak indiriliyor" ibaresi beliriyor.

işte bu beni her seferinde güldürüyor anuna koyum.

nasıl oluyor bilmiyorum.

seederların evine adam yollayıp kafasına silah dayayarak programı açık mı tutturuyorlar ne yapıyorlar.

kapıdan geçmeyen kanepeyi iteleye iteleye geçiren tipler geliyor gözümün önüne hep. indirilen dosyaya vazelin süren adamların imgesinden kurtulamıyorum lan.
utorrent'in kafasına kürekle vuran torrent programı. aslansın sen.
son sürümü her tracker tarafından kabul görmemektedir.
azureus olarak da bilinen torrent download uygulaması. şu sıralar mac osx 10.9 kullanıyorum utorrent ve bittorrent kurulum da kalıyor maalesef. 10.8 e de dönesim de yok. bu da işimizi görüyor ama bi utorrent değil.
güncel Önemli Başlıklar