bugün

Fiyatı düşmeyen el bilgisayarı.
o kadar para sayılmasına rağmen asphalt 8 in oynanamadığı telefon hatta tablet.
hak ettiği ücret 1500 olan telefondur.
ekran bin parçaya bölünüp küçük küçük bir sürü ekran oluyor. Uygulamayla ilgisi vardır demiştim fakat uygulamaların hepsinde mi sorun olacak deyip telefonda sorun olduğunu kabullendim. Ayrıca aldığım gün kutudan çıkardığımda ekran çerçevesinin bir kısmında slikon atması nedeniyle oluşan yapış yapışlık büyük hayal kırıklığıydı.
octa core yani 8 islemcili olan acayip seksi ve islevsel bir cihazdir. play den yapilacak 100 dolarlik (ofis programlari vs) yatirimla kesinlikle ve kesinlikle laptopa kimsenin ihtiyacini yoktur. Hayvanlar gibi sarsijinin olmasi en buyuk artilarindandir.

Samsung galaxy note 3. bilgisayarin yaptigi her boku yapar, azcik daha fazla zaman alir.
gerçekten çok iyi bir telefon büyüklüğünü ilk başta sıkıntı yaşamışitım şuan 2 aydır kullanıyorum ve bundan sonra note serisinden vazgeçiceiğimi zannetmiyorum.
Hali hazırda kullandığım telefon. Çok memnun olmakla beraber şöyle söyleyebilirim ki bir diz üstü bilgisayar kadar çok özelliği olan ekran kalitesi mükemmel telefondur.

Not:iyi ki iphone almamışım dedirtir.
çok istedim , arzuladım , para biriktirdim ve sonunda kılıfını aldım.
Kullandığım note2'yi satıp alacağım telefondur. Bu telefonun içine ettim umarım onu düzgünce kullanırım.
piyasada bolca cakması olan telefondur. hatta çakmalarını gercek not diye satıyorlar. Ime lerini gercek not 3 lerden çalıp kendi çakmalarına yazıyorlar. aynı ime de sticker uretip cakmalarına yapıştırıyorlar. farkı cidden kolay kolay anlaşılmıyor. 2000 kusur liranızı çöpe atmayın ve samsung store una gidip alın.
Hakkinda tepsi esprisi yapan 248484420293. Kisiye odul verecegim telefon. Tamam anladik buyuk ,ayni tepsi gibi telefon.ama artik yapmayin lan su espriyi gercekten baydi.
öve öve öve öve bitirilemeyen telefon. hal böyle olunca para biriktirip almaya niyetlendim ve hesap kitap işlerine girdim, beynim yandı.

baba bana note 3 al.

edit: ayfon candır.
kullanılmaya başlandığında, değil masaüstü bilgisayar veya laptop, tablet bilgisayarların bile hamallık olduğunu anlamanız olasıdır.
Telefon mu tablet mi belli olmayan cihaz.

Telefon dedigin cebe konur. bu yaka cebine bile sigmiyor.
Kesinlikle alinmamasi gereken telefondur.
Tepsi niyetine kullanilabilir. Devasa boyutu vardir. Hadi büyük ekran sevilirse tablet alinir tamam da bu ne amk telefon mu diyorsunuz buna?
Zaten samsung hicbirzaman gozumde plastikten ote olmayacak.
(bkz: iphone 5s)
Kullandığım harika telefondur. Note 4 çıkınca da gözden düşeceğini düşünmüyorum.
yaklaşık 4 aydır kullandığım ve memnun kaldığım başarılı telefondur, ilk 3 gün gözünüze büyük gelecektir ama 4. gün alışıyorsunuz rahat olun.
özellikleriyle "oha adamlar bunu da yapmış, bunu da düşünmüş" diyeceksiniz, ayrıca çok şık bir tasarımı var,
orjinal şarj aleti 2 miliamperdir ve epey hızlı şarj ediyor, 1 miliamper şarj aletleri yavaş şarj ediyor aklınızda olsun.
şarjı bir saat bile dayanmayan telefondur,
ayrıca sarja takılıyken bile elinize alıp birseylere girseniz dahi sarji sabit kalır dolmaz.
özelliklerine göre gayette tutarlı bir telefondur.
ortalama iki gün gitmektedir şarjı.
şarjın dayanma süresi tamamen cihaz ile ne yaptığınıza bağlıdır.
Ask yaşanır kendisi ile.
knox uygulaması ile aşmıştır.
telefonun babası.
an itibariyle sistem kararlaştirmasi guncellemesi yaptiktan sonra hic bir vpn servisine baglanamiyorun, diger yazarlarda da durum böylemidir acep?
çok büyük.
iyi ki almışım dedirten samsung harikası. tek şikayetim;
-kavgaya giderken mi kullanıyosun?
-yıkamacıya mı veriyosun... gibi saçma espriler yapan insanlar.