bugün

meyveye sebzeye o kadar para vermeyip gerçekten işe yarar bir telefon almak isteyenlerin tercihi olmalıdır.lg g2 de iyidir hoştur ancak gerçekten iş amaçlı kullanılacaksa afedersiniz ama hem ozellikleri hem kullanım kolaylıkları alayını siker atar. sanırım bu alet ile yapabildiğiniz not alma mail atma bilgi deoplama gibi işemleri başka cihazlarda tamamlamanız çok daha uzun süre alacaktır. dediğim gibi iş için kullanılacaksa eşi benzeri olmayan bir telefon. ha maksat dostlar görsün ise bas sebzeye meyveye parayı bro alışıksın zaten.
uzun süre kullanırım diye kendinizi kandırmayın denilerek halt edilen mobil iletişim aracı. alalı 6 ay oldu hala kullanıyorum sözlük, bilip bilmeden saydıran ne insanlar var farkına varılmalı, her ağzı olanın konuştuğuna bakılmamalı.
Samsung galaxy note 3'ün saati olan galaxy gear bile benim şu an kullandığım telefonla aynı özelliklere sahip olduğundan bi öğrenciyi - babası fabrikatör veya dayısı mafya olmamak kaydıyla - alamayacağı bir telefon gibi duruyor veya ben çok yüceltiyorum ama çok para ya verilmez .

bkz: galaxynote3
Çoğu otoriteye göre dünyanın en iyi telefonu olsa da hala bir bok anlamadığım cihaz.

2 yıldır doğru düzgün telefon kullanmayan biri olarak hayata dönüş yapayım dedim ve telefon kullanmaya karar verdim.Gittik 2.100 lira bayılıp en iyisini alalım dedik.

Aldık almasına ama özelliklerinden hiçbirini bulamıyorum arkadaş,kalemiyle not yazıp silgiyle silmek dışında hiçbirşeyini bulamadım arada da boş boş fotograf çekiyorum.

Millet bu telefon için neden bu kadar çıldırıyor ne özelliği var bir diyin hele.Ya ben fena telefon cahiliyim,ya da sağlam kazık yedim.
inceliğinin yanında geniş ekran hacmi ile efsane olacak telefondur.
Boşa mı aldım diye düşünmeye başladığım teknolojik cihaz.

canlı hava durumu dışında hiçbir şey indiremedim bomboş duruyor,android market bomboş geliyor bana.

napıyorsunuz olum siz telefonlarla.
xperia z1 ile kıyaslanır ancak bence sony daha iyi.
note 2 kullanıcısı olarak note 3 almayı düşünmüyorum note4 çıkarsa alırım nasılsa 6 ayda bir telefon çıkarıyorlar ayrıca android market çok bozuldu devamlı aynı oyunları appsları gösteriyor sıkıyor insanı yeni uygulamaları bulmak için ha bire kurcalamak gerekiyor grafik tasarımı değiştirmeden öncede daha iyiydi yada biz en popüler güzel olanları indirdik yeni bir şey çıkmıyor cezbedecek.
2 aydır kullanıyor olmama rağmen sanırım tek bulamadığım özellik olarak kameranın o çıkırt sesini kapatmak olması bu özelliğin olmadığını düşündürmeye başlatt. *
biraz kurcalayınca hr türlü özelliği bulunur. olmadı inngilizcen varsa youtubedan izlersin.
bir sony xperia z1 değildir.
32 ekran tv niteliğinde telefondur.
müsriflerin aldığı telefondur.
hiçkimsenin almaması gereken telefon.

s amoled çılgınlığına kapılıp gitmeyin, 1 yıl sonra bissürü ölü pikseliniz olur.

ekranı eşşek gibi, ayrıca spen var amk diye heveslenmeyin, android yavaşlayıp uyumsuzluk artığında kalemi ancak götünüze sokarsınız.

benden demesi.
tedavüldeki telefonların kralı.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
eşşek kadar ekranı olan phablet şeysi.

benim gibi günde fiks üç kez telefonu elinden düşüren, sakarın önde gideni, geride kalmayanı iseniz yanına bile yaklaşmayın. ekranı çat diye ortadan ikiye bölersiniz.

tabi.
Şarjı 2 gün giden telefon. Cebinize sığmıyor, görenler tablet sanıyor olabilir ama güzel telefon.
Benchmarklarda en iyi ikinci islemciye sahip telefon. Android 4.3 ile'de gayet basarili. Android 4.x serisi ile Ios'tan , ozellikle de ios7 denilen sacmaliktan daha basarili. Bu sebeple bence piyasadaki en iyi telefon, objektif olarak da en iyi telefonlardan biri.

http://www.androidbenchmark.net/cpumark_chart.html
ios culara sorsan bi iphone değildir.
poşetle taşınması gereken koca telefon. fakat piyasadaki en iyi dersek abartmamış oluruz.
iphone'un tüm modellerini misyoner pozisyonunda siken süpersonik alet.
üzerinde 4 adet çay bardağı* taşınabilmektedir.
tecrübeyle sabit.
Tepsi görevini gören telefondur. Note 2ye göre daha zarif tasarlanmıştır.
fiyatı oldukça pahalıdır. 2200 tl diyenler var.

ben o parayla gider bir inek alırım, günde 30 litre süt vereceğini düşünürsek, litresini gider 2 liradan satarım, eder sana günde 60 tl para. ayda 1800 lira eder. böylelikle 2. ayın sonunda gider bir inek daha alırım. onun da sütünü hesap edersek bir yılda note 3 fabrikasına ortak olurum.

sen daha elindekiyle faceye girmeye çalış. ben gidiyorum.