bugün

berkin elvanın babasıdır. herşeyi şu saatte cnntürkte, en güzel şekilde açıklayan adamdır. hükümetin karşısında oğlu ve bizim için dimdik duran adamdır.
elleri öpülesi biridir, bir baba'dır.
her sabah kapısının önündeki bir ayakkabı kutusuna berkin'in harçlığını koyacağını söyleyen acılı baba. allah sabırlar versin.
Başbakan istese 1 saatte katili bulur dedi. Bulur adamacağız da bilio Allah sabır versin.
şahsiyetli bir babadır.

"O çocuğunu ifadeye bile göndermedi.Ama benim çocuğum hırsızlık yapmadı, onuru ile gitti."
demogoji yapan babadır. aklıma mustafa kemal'in bir ingiliz'le olan hikayesi gelmiştir. malum bir toplantı esnasında bir ingiliz dik dik kemal'e bakar. kemal'de yaverine git sor bakalım niye öyle bakıyor bana diye söyler. yaver gider sorar ve kemal'e, efendim siz babasını savaşta şey etmişsiniz. kemal'de git söyle babasının ne işi var mış orada diye cevap verir. peki sami efendi senin oğlunun ne işi var mış orada...
"benim çocuğum en azından onuruyla gitti, halk da arkasındaydı" sözlerinin sahibi babadir.
nasıl utanmaz insanların var olduğunu gösteren baba!

senin ne işin varmış dünyada peki?!
"zaten beni öksüz bıraktılar." sözüyle kalpleri dağlamış babadır, çok güçlü bi' babadır hem de.
Acılı bir babadır. Allah sabır versin. Evlat acısı ne demek bilmeyenler eleştirir.
Dhkp c li olduğu öne sürülen babadır.
''oğlunun, cenaze akşamı medyada boy
göstermek, başbakanı suçlamak, nasıl
bir ideolojinin hastalığıdır'' seklınde sorguladığım babadır..
berkin elvan'ın babasıdır, cnn türk'te enver aysever'in konuğu olmuştur.

"benim oğlum en azından hırsızlık yapmadı" ve "evimin önüne ayakkabı kutusu istiyorum berkinin harçlığını oraya bırakacağım" diyerek hükümet'e atıfta bulunmuş babadır.
oğlunun ölümünü kazanca çevirme çabasında olan ve ölümlerden beslenen siyasi parti ve antidemokratik terör gruplarının ekmeğine yağ süren adam. oğlunun yasını tutmak yerine televizyonları dolaşıp, tıpkı parti üyesi gibi sağa-sola ayarlar, siyasi mesajlar vermeye başlamıştır. berkin'in gömüldüğü günün birkaç saat sonrası aykırı sorular programına çıkarak bütün samimiyetini ilk günde kaybeden medyanın yeni fenomeni.
şimdi foxda olan yüreği acıyla dolan baba. açıp izlemenizi öneririm.
bizim acısını paylaştığımız baba. ama dün yuhalatanlar bugün medyatik olmakla eleştiriyorlar ya ne diyeyim. seninleyiz Sami baba.
Baska kimse olmesin.diyen ama baska kimselerin öldugunu goren babadir.
terörist bir çocuğun terörist babasıdır.
çocuk yetiştirmeği sadece döllemekten ibaret zanneden gezizekalı şambabasıdır.
asıl terörist budur.
çocuğunu ekmek almaya gönderme suçu işleyen vatan sever babadır. ben yandım başka babalar yanmasın diyerek savcının öldürülmesine karşı çıkmış; ancak mit görevlisi oldukları için kendisini siklemeyen kişiler tarafından savcı maalesef katledilmiştir.
Oğlunu dhkp-c eylemlerime yollamaktan çekinmeyen babadır.

Bakın eylemlere katılmak demedim dhkp-c eylemleri dedim.

Üzülmüyorum.
Kendiside karısıda hem provakatör hem teröristtir . Gitsin adamlığı özgecanın babasından öğrensin .
"yapıp sokağa atmak" argo deyimine uyan baba.
Demokratik eylemlere katıldı diye kimse ölümü haketmez! işte okadar! Asıl döl israfı olan sizsiniz. Keşke doğmasaydınız.