bugün

(bkz: saman tv)
içinde bol türbanlı barındıran muhtemelen rte nin destekleriyle ayakta duran ve her türlü ahiret konulu yayını bulabileceğiniz, hocalı hacılı sakallı makallı insanların bulunduğu kanaldır. bir söylentiye göre kulislerinde makyaj malzemesi yerine, zemzem suyu, namaz bezi, tespih, takke, cübbe, şalvar, türban bulunuyormuş.

(bkz: ailecek izlemiyoruz)

(bkz: gizli din dayatması)
24 saat kalp gözü, böbrek ağzı vb. isimli reality dizileri yayınlayan kanal.
hayat dersi diye saçma bir program vardır ki insana yeter artık size inat hinduizm'e geçiyorum dedirtecek kadar müslümanlıktan soğutan bir kanal. (bkz: spiderman le namaz öğreniyorum)
ergenekon terör örgütü haberlerinin çok sık ve uzun anlatıldığı kanal.
yaptığı çalışmalardan sadece ayna programı ile beni ekran karşısında oturtmayı başaran kanal.
gençliğimi ve ömrümü yiyen kanal. her akşam doğruluk ekseni, 5. boyut gibi dizileri biraz da olsa izlemek zorunda kalmak beni öldürüyor. rtük bi el artık şuna!!!
ergenekonla ilgili ses kayitlarinin nedense ilk yayinlandigi kanaldir efendim! bundan 10 yil sonra bile ergenekon haberleri yayinlayacakmis gibi bir izlenim vermektedirler.onlara burdan sunu demek istiyorummm

adam olun lan..
silinme üzerine düzenlemeli yeniden ekleme

Kürtçü olmayan haliyle PKK taraftarı olmayan kanaldır.

Haberlerini Açın güneydoğu anadolu bölgesindeki Terorist yakınlarını bol bol konuşturarak Türk silahlı kuvvetlerine karşı Kürtçü kampanyalar gütmemektedir.

E tabii Saidi nursinin yani saidi Kürdinin talebelerinden bunlar beklenmez.

(bkz: uludag sozluk/#4799678)
dincilerin hiç değiştirmeden izledikleri kanal. beşinci boyut ve bosanmak istemiyorum programlariyla yarmiştir. bu programlar dinci kesimin ne kadar yaratici olduğunu göstermiştir. zeka başka bir şey tabii.
ayna programı dışında pek fazla numarası olmayan kanal.
hükümet yanlısı yayın yapmaktadırlar. Yandaş medya diye bağırıyorlar ya ... aha bir örnek.. Sağcı bir duruşun olsada bir partici değil tarafsız yayın bekleriz.
an itibariyle seçim ekranı isimli programda kadir topbaşi konuk etmiş ve projelerini anlatmaktadır. programda asıl dikkat çeken nokta ise spiker'in kadir topbaş'a kemal kılıçdaroğlu'nun metro ile ilgili sorusunu sorarken sesin gitmesi ve kemal kılıçdaroğlu'nun sorularını izleyiciye duyurmama politikası ile rengi belli olan kanalın tezahuratını izleyiciye göstermiş tv kanalı.
bir konsept üzerinden 14233425 kere farklı sekillerde diziler cekilen güzide ttv kanalı.
kalite olarak fox tv ile yarışan kanal. lakin bez bebek faktörüyle fox bir adım öndedir.
koyun kesmek normal kedi kesmek anormal/@syme dedigim zaman (#4880867) cevabını almamla yalan soylediklerini fark ettigim kanal.

bu adamlar musluman olcaklar da, dogrulugu guzelligi yayacaklar da, bla bla... bu kadar yalan yayın seviyesiyle hicbir yere varamazlar.

acık bir sekilde yalan soyluyorlar. bu adamları izleyip satanistlerin kedi kestigini sanmıstım. yokmus oyle bir sey aslında.

yalan soylemeyin be. muslumanız diye geciniyorsunuz ustelik.
dini hain emellerine ve üçkağıtlarına alet eden sömürü aygıtı. ha ben yurdum insanına acımıyorum. onlar da şark kurnazı, yolunu bulam derdine. sömürün ulan. iliklerine kadar sömürün bu memleketi. afiyet olsun.
şirin babanın cuma namazına gittiği kanal.
iyi insanı sadece; sakin dingin ve sürekli salak gibi gülümseyen yaşlı ak sakallı bir tip olarak hayal etmenin ötesine bir türlü geçememiş embesillerin yoğunlukta olduğu fettullah tarafından finanse edilen kanalı.
yaptıkları saçma sapan beşinci boyut programları yüzünden "Ben de Yeniden Canlanacağım" diyerek on iki yaşındaki bir çocuğun kendini asmasıyla sonuçlanan olayın odağında olan kanal.
http://www.haberler.com/i...-nin-ailesi-yasta-haberi/
dini bir -reyting- malzemesi olarak kullanmakta hiç bir sakınca görmeyen,insanların inançlarını sömürerek paraya para demeyen iktidar yanlısı -ticarethanedir-.
fethullah gülen cemaatine mensup kişilerin kurduğu tv kanalıdır.
siyonizme -sözde- karşıdırlar ama reklam alırken seçme yapmadıklarını da görürüz... yayınladıkları reklamlarla zaten siyonizme hizmet eden, paranın dini imanı olmadığını da ispatlamış olan iki yüzlü kanal.
izlediğiniz her dakikanın sadık müminlerin sevap defterlerine kuran okumuş kadar sevap yazıldığı kanaldır. ibadet değeri taşır.

yoksa niye izlesin o uyduruk programları o kadar insan , başka mantıklı açıklama bulamadım.
son zamanlarda yaptigi tek iyi sey 1 2 ay once jeepers creepers 2 yu yayinlamasidir.