bugün

eğer kendini geliştirmeye devam eder ve sürekli üzerine koyarsa son yılların en iyi orta saha oyuncusu olacaktır.

18 yaşında bu kadar soğukkanlı ve cesurca oynaması büyük avantaj.

mehmet topal ve cristian'ı zorlamasını bekliyoruz kendisinden.
zamanında selçuk inan başlığında kendisini şu entry ile övdüğüm futbolcudur. (#15475670) ben bu ifadeleri kullanırken daha hiçbir takıma transferi söz konusu değildi. bir bucaspor taraftarı ve alt yapı müdavini olarak bu cümleyi kurmuştum.
salih uçan'ın daha gelişmiş versiyonu ise taylan antalyalı'dır.
Bugün Alex'le birlikte takımın en eski futbolcusundan biriydi. O ara paslar, kendinden emin davranışlar - konsantrasyonu hiç bozulmadı, formasının hakkını sonuna kadar verdi. Şu noktada Aykut'tan beklediğim geriye düşülen maçlarda Stoch-Baroni-Topal-Kuyt orta sahasında Topal'ın yerine Salih'i sokarak takımı daha da ofansif bir hale getirmek. Bu çocuğa bir şekilde yer açması lazım Aykut'un. Açarsa A milli takım orta sahası iki Selçuk inanlı olur.

not: umarım (bkz: buralar hep entry dolacak)
tartışmasız geleceğin en iyi orta sahası...
bir futbolcu hangi takımlıysa o takımda oynamalı dedirten futbolcudur...

http://2.bp.blogspot.com/...0/30-07-2012+14;29;55.JPG

not: adam galatasaray'lı beyler...
hangi takımlı olduğu önemli olmayan, şu anda Fenerbahçe spor kulübü için ter döken futbolcu.

yalansa yalan deyin. *
bu çocuğa cristian baroninin yerine görev verilmeli bu sezon en az 7-8 maç ilk 11 başlamalı ve en az 10 maçta oyuna sonradan dahil edilmeli tabi aykut denilen zırtoyla biraz imkansız görünüyor ama büyük ihtimal tüm fenerbahçeliler cristianın yerine böyle bir yeteneği sahada görmeyi tercih eder.
Bir fenerbahçeli olarak kendisine tavsiyem derhal bu genç oyuncu öğütücüsünden kaçıp gitmesi. elin adamı emre çolak gibi vasıfsız adamdan koşan pres yapan adam yarattı, biz böyle bir cevheri kadroya bile almıyoruz.
bucasporda 2010-2012 yılları arasında oynamış kişidir.
aykut kocaman sayesinde harcanacak olan futbolcu. baroni,mehmet topal,selçuk,olmadı topuzu o bölgeye çeker,yine oynatmaz salihi. yazık olacak çok yazık.
yetenekli bi kardeşimiz. fenerbahçeli midir bilmiyorum ama fenere gidere hata yapmıştır. şuan bu arkadaş beşiktaş onbirinde sırıtmadan oynar. fener'de forma şansı az, birkaç sene bekleyecek gibi görünüyor. beklemeye ihtiyacı yok, bu sene pişer seneye olur aslında bu.
beşiktaşa 1 seneliğine kiralık verilmesi gereken futbolcudur hazır transfer dönemi bitmeden.
Baroni'nin yerine ilk 18e alınmış oyuncu. Umarız baroni'nin yerine ilk 11de sahada olur.
iyi bir ortasaha oyuncusu olmasi, diriplingleri, ceza sahasina sisirdigi toplarla forvetleri direk pozisyona sokmasi herseyi cok iyi. Gelgelelim, bu cocuga bizim necip'e ya da muhammed'e davrandigimiz gibi davranilirsa, sonup gidecek, ve " turkiye'den neden iyi futbolcu cikmiyor, genc oyuncu cikmiyor?" diye hayiflanmamiza sebep olacaktir. arkadaslarim benim ile hemfikir olmayabilir.. Bu cocuk bankasya ligine fazla, ama sportoto ligine gore zayif daha. Destekleyin, elestirin ama kararinda yapin bu isi. Bankasya'da iyi topcu olmak yetmiyor maalesef... Aksini iddaa edene bankasya gol kralinin hala bizde yedek oldugunu hatirlatirim. (bkz: mehmet akyuz)

Bak cocuk; sende buralari okuyorsan, besiktasli bir abin olarak sana nacizane tavsiyem hicbirseyin seni simartmasina izin verme ki; bizde milli takimda canavar gibi oynayan bir salih izleyelim. Sansin acik olsun...
selçuk şahin yerine oynasa çok daha verimli olacak olan futbolcudur.
takıma girmesi için kesmesi gereken adamlar:

raul meireles
mehmet topal
cristian baroni
selçuk şahin (aykut'un prensi)
(bkz: mehmet topuz) (krasiç'in gerçek mevkisinde oynadığını düşünürsek orta sahanın ortasına kaydırılacaktır)

meireles'in yerini garanti sayarsak genç salih üçün birini alır. abdülkadir gibi sıradan bir anadolu topçusu olur gider. keşke kiralık verilseydi.
aykut kocaman ın harcadığı bir diğer futbolcu. selçukun yerine oynat bari insafsız.
fenerbahçe tarafından ismi uefa avrupa ligi listesine bildirilmemiş olan futbolcu.

edit: il padrino kardeşim uyardı 93 doğumlu olduğu için listeye eklemeye gerek yokmuş.
salihi harcayacaklar matmazel.
yaşı itibariyle bildirilmesine gerek olmayan oyuncu.

edit : şaka mısın? ne amaçla kötüledin?

edit2 : hala kötüleyen var, açıklama ihtiyacı hissediyorum.

salihin yaşına birşey dediğim yok, uefa zaten belirli bir yaştan küçük olanların ismini bildirmeden çağrılmasına izin veriyor. O yuzden bildirmemişlerdir kendisini, kadro daha geniş tutulur bu sayede. nesini kötülüyorsun anlamadım ki.
Genç yetenek. ama böyle oynamadan olmaz. ya oynayacak ya da başka takıma kiralık filan verilecek orada gelişecek.
aykut kocamanın konuşmalarına bakılırsa önümüzdeki sezon receple beraber kadronun değişmez isimlerin biri olacakmış merakla bekliyoruz.
bugün 'beni 2 sene sonra görün' şeklinde demecini okuduğum 18 yaşındaki genç futbolcu.
Fenerbahçe nin yeni transferi ve yeni orta saha oyuncusudur. çoğu futbolcudan kaliteli futboluyla ilgi çekmiştir. oynaması gereken futbolcudur.
tip ve oyun anlayışı olarak cristian baroniye benzeyen futbolcudur.