bugün

show tvnin yeni dizisiymiş. gani müjde yazıyormuş acaba yine hangi saçmalıkla karşılaşıcaz.
bir gani müjde eserini daha kaldıramayacak bünye için korkutucu gelen dizi.
ilk bölümünün fragmanından anlaşıldığı kadarıyla bir akasya durağı faciası daha geliyor. isminde meymenet yok ki kendisinde olsun dizisidir.
show tv'ye pis yedili ve hşy merkez'den sonra bir sıçmık daha geliyor. Akasya durağı ekolü devam ediyor. Levent ülgen de para için böyle saçmalıklarda oynuyor ya...
fazla ömrü olmayacak izlenmeden vasatım ben diye bağıran dizi.
salih isimli bir adamın kuşu ile ilgili değilse kötü dizidir.
her saçma dizide başrol oynayan akasya durağı ekibini tebrik etmek gerek.
Bir takımın flamasını çöpe atarak saygısızlık eden dizidir. Ondan sonra bizim memlekette futbol neden bu kadar şiddet içeriyor. Takıma saygın izleyiciye saygın olsun be adam!!!
Show Tv'nin iyiden iyi tırtladığını gösteren tırt dizi.
takım bayrağını çöpe atarak dikkat çekmeye çalışan çalıntı, saçma dizi.

çalıntı değil efenim esinlenme.
müthiş yaratıcı bir isme sahip dizi. talih değil salih..allahım sana geliyorum.
galatasaray'ımızın hakaret içermesi sebebiyle hakkında dava açtığı dizimsidir. yapımcıları senaryoyu çay altlığı yapar artık.
Böyle bir dizi olduğunu şu anda öğrenmiş bulunmaktayım. Neden? Yapmış oldukları şu rezillik yüzünden. O zaman istediğini başarmış diyebiliriz.
en az 6 sezon devam edecek dizidir. tamam tırt, tamam sıçmık ama bu diziler tutuyor be kardeşim. pis yedili'yi izlemek için biraraya toplanan, üniversite üçüncü sınıf öğrencisi arkadaşlarım var benim.
tipik, klasik, kötü.
(bkz: yapacağınız diziyi sikeyim ben gidiyorum)

not: galatasaraylıyım. ama sorun bu değil. sorun bende değil sende. ben daha iyilerine layığım.
Başroldeki adamın oyunculugunu begenmedigim dizi.
tipik bir gani müjde dizisi bu adamın senaryo yazdığı ülkede yaşamak bile belli başlı bir umutsuzluk sebebidir.bayrak mevzusuysa saçmalık ne olmuş yani bayrağı çöpe atıyosa bu takım bayrağı ülke bayrağı falan olsa bir nebze eleştirilir ama sarı kırmızı bir bayrak için yapmayın etmeyin.
galatasaray bayrağını çöpe atarak, boktan dizinizin sadece fişini çekmekle kalmadınız, annelerinizle olan ilişkilerimizide kuvvetlendirdiniz. türk dizileri çöplüğünde kendine ayrılan yerde mutluluklar dilediğim dizidir. hepinizi seviyoruz.
galatasaray bayrağını çöp kutusuna atarak büyük saygısızlık yaptı.
bu nasıl bir dizi ismi dedirtir.
bizim yapımcıların müthiş espritüel zekasına hayranım.
yakın zamanda yayından kalkacak basit dizi.
melek baykalın olmamasına şaşırdığım dizidir.
biz lanetlenmiş miyiz acaba. biz böyle dizileri haketmiş olacak ne yaptık ki. en fazla kime ne kötülüğümüz dokunmuş olabilir diye düşündüren dizi.
gülmekten öldüren dizi. sırf adına gülüyorum ya en az bir saat. zeka seviyem tavan amına koyim.
güncel Önemli Başlıklar