bugün

sevgili yazarımız olan salca icin yapılan destek ve geri donkampanyasıdır. desteklerinizi, yureginizden kopanları parmaklarınızın ucuyla klavyeye yansıtırsak bu kampanya da imzasız kalmaz.
tüm kalbimle desteklediğim kampanyadır.sözlük onsuz öksüz kalmıştır hatta yetim kalmıştır.kolumuz kanadımız kırık kalmıştır.hepimiz arkandayız.o su katılmamışa ceza değil bize ceza verme.hadi gel artık nolurr dediğim kampanyadır.
(bkz: haremi bırak sözlüğe bak) diyerek gaza getirmek istediğimiz salça geri dön gel kampanyasıdır ayrıca (bkz: kendisiyle konuştum haberler iyi) * (bkz: döncem ben sana)dedi pek anlayamadım ama sanırım sözlüğü kast etti *
söz veriyorumdur ,gelsin martyns den ona süper hediyeler vardır ...*
"olm ben o işi halledeceğim sen gel" diyorum.
KOLLARIMIZ SIVIK ZATEN, O DA GiTMEDi Bi YERE.. "UZATMA OLM iŞTE, DAHA ANKARA-BURSA HALI SAHA MAÇI YAPACAZ. SENSiZ BURSA HALI SAHA TAKIM(CIĞ)INI YENMENiN NE ZEVKi OLUR, MONTAJ VE SENiN MAÇTAN SONRAKi SURATINI GÖRMEK iÇiN YAŞIYORUM ADETA" DEMEK iSTEDiĞiM, DEDiRTEN, ENTRYLERiNi BEĞENEREK OKUDUĞUM, SONUNA KADAR DESTEKLEDiĞiM KAMPANYADIR.
sen yoksan bir adam değil, yüz adam eksiğiz. eğer yapılacak bir şey varsa ortada hep beraber yapacağız bunu. sen de biliyorsun salça, nelere göz yumuldu burada, bir kez daha söylememe gerek yok, bilen biliyor zaten.
geri geleceksin, bunları temizleyeceğiz buradan dedirten, redwinemania'nın da dediği gibi, uludag sozluk sağ olsun kollarımızın hep sıvanmış olduğu başlıktır.
duyduklarim ve etrafta dolasanlar dogruysa ki %99 dogrudur;sozlukteki * armut sayisinin arttigi ve bunun da iyi yazarlari etkiledigi gorusundeyim
önem arz eden bir kisilik olan salca kardesimizin sozlugu bırakma nedenini bilmesemde gidisine ziyadesiyle üzülmüsümdür,geri dönmesi icin kol degil gerekirse pacalarımızıda sıvar dalarız nereye dalmak gerekiyosa derim.kendimizin yetmedigi yerde sozlukte var olan nufuzumuzu da kullanmaktan cekinmeyiz der ve kampayaya
(bkz: hep destek tam destek)sloganıyla katıldıgımı belirtmek isterim.
desteklerin fazla olmasını bekledigim kampanyadır.
"salcasiz bir sozluk sozluk degildir" yani
enterezan omayra olric biraraya geldik sesleniyoruz;
"gelmiyosan bizde gidiyoruz"
(bkz: #444174)
çok doğrudur katılıyorumdur demek istediğim entrydir bugün ne yaptıysak hepsi salçanın dönmesi içindi umarız onsuz sözlüğün nekadar boş olduğunu anlamış ve geri dönme isteği depreşmiştir * ** * *
kolları sıvayıp salcaya biraları ve 1 paket maltepeyi unutmamasını hatırlattıgım kampanya**
yakışıklı olduğunu duyduğumdan, kılımı kıpırdatmayacağım kampanya. yeteri kadar problem var başımda, üstüme gelmeyin...
salçam, dünyada o kadar ibne evladı var ki bunlardan bir tanesinin senin karşına sözlükte çıkması büyük şanssızlık.ancak bunun gibi ibne evlatlarının yaptıklarına tepkimiz asla bulunduğumuz topluluğu terk etmek olmamalı.biz birlik olcaz ki bunu gibi ceddini cibiliyetini ırzını ....min çocuklarına meydanı boş bırakmayacaz.insanlıktan nasibini almayan yaratıkların aramızda yerinin olmadığını başta senin gibi delikanlı, insan gibi insanlar var olduğu müddetçe anlatabiliriz.senin sözlüğü terk etmene asla izin vermeyeceğimizi ve bunun gibi şahsiyetsiz yaratıkları aramızda barındırmayacağımızı bil.
annemi yeni kaybettiğim zaman ,bana özelden destek olan ve yazdığım entry yüzünden sözlükten çıkmamaya karar verdiğini söyleyen salça kardeşim geri dön kampanyası.Anneye bu kadar önem veren hassas ve güzel kalpli salça kardeşim dön kampanyası.Salça ablanı yanlız bırakma dön kampanyası.
salça'nın sözlüğe dönüşünü hızlandırması ümit edilen kampanyadır.
her sözlük yazarının duyarlı olması ve de elinden geleni yapması gereken kampanya.

edit : kampanya etkisini göstermiştir ve salça rumuzlu yazar sözlüğe çok şükür dönmüştür. (bkz: power of sözlük)
kolları sıvadıktan sonra sıvanmış kollarla ne yapacağımız da kampanya ekibince duyurulursa ona göre iştirak edip etmeme konusunda karar vereceğimiz kampanyadır. **