bugün

kısa ve öz yazan, iyi başlıklar yakalayan, matrak olmayı da başarabilen yazar arkadaşımızdır.
sozlukte sık sık rastladıgım ve takip ettiğim kisidir. seviyeli yazar. (bkz: hocam ne faulu ya)
tecahul-u arif ustası, yönettiği maçlarda kırmızı kart gösterme rekorları kıran acımasız yazar.
uludag sozluk bursa kaynasalim zirvesi'nin organizasyonunu beraber yaptığım sözlüğümüzün yazarı. içten entryleri hemen dikkat çekiyor. entrylerinin devamını merakla bekliyoruz *
alemin göt olmasından en çok etkilenen insanlardan olan değerli ve de mümtaz şahsiyet. allah gönlüne göre versin.
eğlenceli, samimi ve özellikle (bkz: webcam acan kizin cirkin cikmasi) (#109235) entrysiyle kopmama neden olmuş yazar.* * *
uludag sozluk bursa kaynasalim zirvesi'ne katılanlardan biriydi. sohbetinden çok keyif aldım. tanıyabildiğim kadarıyla çok kültürü. iyi ki gelmiş ve onu iyi ki tanımışım.

edit: bu arada o da tavla oynadı. hala kimin yendiğini söylememekte kararlıyım *
martyn mi? adı üzerinde. halı saha turnuvalarının benden sonraki en büyük silahı. şahsen kendisi ile görüşmek bana da çok zevk veriyo * ama abartmayın ya o da etten ve büyük bi çoğunluğu kemikten, senin benim gibi bi yaratık işte
(#100421) nolu entarisiyle şehir efsaneleri hakkında geniş bilgiye sahip olduğunu göstermiş olan yazar.
tıbbi ve biyolojik başlık kaynağı.
bilgi içerikli başlıklarının altına entry girmek istediğim fakat hafızamda ilgili birşey bulamayıp üzüldüğüm yazar.
uludag sozluk bursa kaynasalim zirvesinde tanıştığım, sonrasında uludag sozluk bursa hali saha zirvesinde takım arkadaşım olup diğer defans oynayan arkadaşların yanına eklenince defansın emin ellere teslim edildiğini düşündüğüm, yawuz tarafından çeşitli darbelere maruz kaldığı halde maça devam eden, mücadeleci bir yapısı bulunan ve bitmek tükenmek bilmeyen enerjiye sahip süper sol açık kişisi.
her hafta benim sözlükteki entry sayımı inceleyen ve güncelleyerek ismimin olduğu başlığa yazan, tamamen unutkanlık sonucu kendisine bu güne kadar yorum yazmadığım, kendimi kınadığım, varlığıyla sözlüğün daha iyi bir sözlük olmasını sağlayan, boş bkz.leri bile beni güldürme potansiyeline sahip, sözlüğün "sen hep kal burada" yazarlarından biri.
sözlükte islam konusunda en bilgili yazardır bu gidişle ileride müftü filan olabilir. benden daha bilgilidir onun yalancısıyım.
arkadasini bir mac ( uludag sozluk bursa kaynasalim zirvesi ) icin satan 10 yildir tanidigim ve cesitli satilarini gordugum ama yinede arkadasim oldugu icin sevindigim mukaddes kisilik.
bir anda "sözlükteki en favori yazar" listemin en üst sıralarına yerleşmiş olan, varlığı bile bana bir keyif, bir huzur veren, yazmamı destekleyen ve beni olumlu anlamda motive eden, üzerine aldığı sorumlulukları bilinçli bir şekilde yerine getiren, sözlük için ihtiyaç duyulan kalem, kütüphane kişisi, bana fanta diyen şahsiyet, maç düdüğü, profesyonel bkz. imalatçısı, duyarlı bünye.
bir çizgi filmde, peki tamam tamam "sünger bob kare şort"ta duymuş olduğum biz söz vardı. o sözü kendisine söylemek istiyorum:
"gerçek olamayacak kadar iyisin"
sozlugun olmazsa olmazi.
Toplam Entry: 2219
Toplam Başlık: 712

entryi bosverin actigi baslik sayisina bakin.tebrik edilmesi gereken yazardir.
heyecanlı yazardır. 2-3 gün önce yarıldığım bir özel mesaj sonrası anlamışımdır bunu, olsundur, biz onu öyle seviyoruzdur, kaliteli entrylerine devam diyorum burdan anladın senle beraber.
tekdüze sözlük yazarlarından sadece biri.
"sana hayal ülkesi"

Masallardaki en mutlu sahneleri,
Rüyalardaki en huzurlu bölümleri
Getirdim ben sana.
Kabul edersen ellerimde,
Misketlerde var 1-2 tane.
sahip olduklarım,
çok fazla değil belki.
Sahip olmadıklarım,
Koca dünyanın hepsi.
Ama ben sana,
Hayali bir dünya yaratabilirim.
Seni yeniden güldürebilirim.
Panayır yerleri olur orada,
Sallanırsın salıncaklarda,
Yıkılmaz kumdan kalelerin,
Gerçekleşir tüm hayallerin.
Kirlenmiş dünyadan
Çok uzakta
Bezdirmiş hayattan
Çok uzakta.
entry kötüleme mafyasının kendisiyle uğraşmasına rağmen dimdik ayakta duran sağduyulu yazardır.
kaba kişiliğimin son kurbanı, kibarlıktan uzak varlığımın son kırdığı kişi, kendisinden defalarca, binlerce kez özür dilediğim, sözlük ve benim için olmazsa olmaz yazar. *
(#171738)
gelen yoğun istek üzerine stajdan atılmayı göze alarak bazı gerçekleri su yüzüne çıkarma vakti geldiği düşünmekteyim. martyns rakibini tavlada yenmiştir. hem de ezici bir rekorla ama kimi yendiğini geleceğimi karartmamak adına söylemeyeceğim. * * * * * *
yazdığı yazılarla bir kısım yazarın tepkisini çekse de yoluna devam eden ve her zaman takdir toplayan sözlüğün olmazsa olmaz yazarlarından bir tanesidir. atraksiyonlarının devamını diler hayat boyu başarılar dilerim kendisine. allah yolunu açık etsin.
gerçekleri muazzam bir şekilde getirirken gelen tepkilere aldırmayan,sözlüğü sevmeme sebebiyet vermiş ambalaj ustası yazar..sadece fikirlerini sağlam bir dille savunmakla kalmayıp aynı zamanda beni güldüren entrylerin altında da imzası vardır..***