bugün

Dalavereyi çeviren akıllı da inanmış gibi yapan aptal mı sanıyorsunuz?
Artık modern hayatta yapılması gerekendir! salağa yatınca hem insanların iç yüzünü ve yapmacıklıklarını görüp eğlenebiliyorsunuz hem de hayatı fazla ciddiye almayıp kafanız rahat yaşayabiliyorsunuz! ahlaki bir davranış olmasa da lazım maalesef!
(bkz: tecahül ü arif)
Zatıma eyleniyorsa pek haya edeceğim fiil.
eğer gerçek bir kadın olmak istiyorsan, bilmen gereken yegane davranış türü.

salağa yatabilen kadınlar özel ilgi alanım. eqlesin.
aynı zamanda salaklık dayatmasıdır...''hepimiz salağız'' manifestosudur.

-kandırıldık, allah affetsin
-zam yok güncelleme var...
-sehven olmuş...
-fetonun siyasi ayağı yok...
-seçimler siyasi bir faaliyet değildir o yüzden istifaya gerek yok
-mühürsüz oylar da geçerlidir...
-paraları oraya polis koymuş ama paraları geri alacağız...
"sonunda ben kazanacağım nasıl olsa" demektir.
Zaten salak olduğum için rol yapmak zorunda kalmıyorum.
Rahatlatır, hiçbir şey düşünmek ve yorulmak zorunda olmazsın. Anlamsız sorular sorulmaz, analitik problem çözer gibi uğraşılmaz ilişkiler veya iletişimlerle...
genelde yaptığımdır, kafam rahat.
dayaklık insanların yaptığı.
çok eğlenceli.
tecahul i arif diye de bilinen bu olayı okulumuzdaki arif isimli arkadaşımızla öğrenmiştik. Her baba yiğidin harcı değildir bunu ustalıkla yapabilen. Ben bazen yapabiliyorum ama kendimi günah işlemiş gibi hissedip açıklıyorum.
Çok zevkli bir eylem.
Ve ben bunu çok fazla yapıyorum, alışkanlık olmuş bazen refleks olarak bile yapıyorum.
Karşımdaki kişiden duymak istediğim şeyi tekrar söylemesi için, beni gerçekten saf salak sanmaları için, bazen de karşımdaki kişi yaptığı şeyi yanlış bir şey sansın diye yapıyorum. "nasıl yani, böyle mi yaptın gerçekten? Böyle bir şey var mıymış ya?" gibi laflar.
Öyle, şerefsizce ama zevkli.
Uyuyakalmayın. Benim gibi olursunuz.
Yüksek dozda boşvermişlik, az biraz hissizlik ve güçlü bir ustalık gerektiren yatış. Hak etmeyenlere yapıldığı zaman, bu yatışın yastığı vicdan olur. Vicdanınız kirpi gibiyse rahat vermez.
akasya durağı adlı dizide ali kemal adlı (diğer adı al paçino) karakterin ettiği eylemdir. özüyle karadeniz'li olup da salak olanı pek görmedim ancak usman aga ile olan akrabalığını göze alarak kendisinin ne denli iyi bir manevra yaptığı bir gerçektir.

tanım: (bkz: ama kafamız nasıl güzel)
görsel
Ve uyuyakalmak.
Salakla yatmaktan daha çekilirdir. Evet.
bazı insanları idare etmek için bazen gerekli olandır.
bazı ortamlarda iyidir. örneğin askerlikte. iş yapanı silkerler diye güzel bir fıkrası da mevcuttur.
(bkz: yatalak salak)
çok zevkli bir eylem. ve sık sık yapıyorum.

hakkıyla yapanı alnından öpmek lağzımdır.
Ouvv en nefret ettigim tabir. Bana salağa yatma! Ama erinde ve zamaninda yapilirsa dadindan yenmez.
vazgeçemiyorum.

Bir mastar.