bugün

Saipsiz in dönüşü muhteşem olucak.
evet nasıl bir dönüştür anlamadım gitti . dönmeleri geçmişsin desem yeridir..
bir gün bakıyoruz bir başka yazar birgün bakıyoruz silik bir bakıyorz çaylak ....vb durumlar. çocuk oyuncağı değil ki bu oyun oynuyorsun .
son sigarasını bana veren şahıstır. yok almam falan dedim. dik dik baktı kendisi bana 'içeceksin ulan' der gibi. iyi insan, mükemmel şahsiyet.*
ne zaman görüşsek kendi elleriyle, istenmeye gelmiş kız edasıyla kahve yapıp ikram eden yazar. neyse ki abartıp tuz filan atmıyor içine.

çaylaklığı bitmiş aramıza dönmüştür lakin ttnetin gerizekalılığına maruz kalmıştır. dört gözle bekliyoruz anam.
sağlam şiir yazar.
dördüncü nesil yazar. bugüne kadar hiç bir entrysini okumadım, ya da belki de okudum da onun yazdığını bilmiyorum. karmasına ve denilenlere bakılırsa iyi bir yazar.
(#13239547) budur.
Nice senelere demek istediğim yazar. bu şiiri hatırladın mı lan. ben kaabiliyetli değilim senin kadar o yüzden aynısını iade ediyorum..

duydum ki
yeni bir hayat istemiş
o öyle olmaz oğlum
ahmak bir şaire sipariş
asla verilmez oğlum

senden fazlasını yazamaz kimse
sen yaz biz okuyalım mümkün ise
aylak adamı ne cami ne kilise
paklayan bir tek efkardır oğlum

yakalım senle birer cigara
tellendirelim karşılıklı
istersen dünyayı çık ara
bulamazsın bizden yakışıklı

denktir ipimizle kuşağımız
yansın isterse koca dünya
cümle alem bizim aşığımız
gerisi yalan gerisi rüya

kaldır at şu kasveti içinden
içmeden ol sen de sarhoş
kurtul şu biçimsiz biçimden
gidiyorum ben, kalk peşimden koş...

arkadaşın, dostun essagan al gazugu * *
selametle...
dünün doğum günü çocuğu, bugünün büyümüş adamı, yazarı, dostu, can'ı.
En güzel yıllar senin olsun. Ama Çikolatalı pasta yiyip, havai fişek patlatmadan bitmeyecek. Öperim.
uzun bir aradan sonra aramızda olan yazar.
bana ismail'i çağırın, sözlüğü satın alıyorum.

http://inci.sozlukspot.com/e/63569106/
(bkz: gariban)
(bkz: iprahim)
bugün baba radyo'da 18:00-20:00 saatleri arasında yayın yapacak yazar. *
aralık 2011 itibarıyla 105.60 baba radyo da 18:00 - 20:00 arası yayın yapmaya başlamış olan yazar. yayın hayatında başarılar... umarım her şey gönlünce olur...

not; aga biz alemci adamız. funda arar'sız ne radyo, ne içki sarar. arada bi çal funda arar. arada bi uçsun kafalar.

iyi yayınlar;
sa ipsiz hoşgeldin.
(#13999498) adi adam. nefretlik, lanet insansın ta'am mı! yaşadığımız her özel şeyi sözlükte yazarak eline ne geçiyor ha ne geçiyor.. fuck(lanet) you(olsun) seni tanıdığım güne. ağlamamak için memelerimi sıvazlıyorum şu an..
saat sabahın 05:10'da moralim bozuk olmasına rağmen beni güldüren yazar.
yılbaşı gecesi evine davet etti. sırtını doğuya çeviricem, yeni yıla girmeden ben giricem falan dedi. ne demek istedi anlamadım ama o geceyi merakla bekliyorum.
yılbaşı gecesi beni de evine davet etti. sırtım ağrıyor, sırtımı çiğnersin dedi.
bize gelin, kızlı erkekli ortam olsun, sonra gecenin ilerleyen saatlerinde alkolün de etkisiyle hep beraber üstümde horon tepip sevaba girersiniz dedi.
yeni yıla nasıl girersen öyle devam eder demişler. bu planı sevdim ben.

neyse, öperim en baileys'lisinden.
yılbaşı gecesi beni davet etti. dansöz kıyafetini getirmeyi unutma dedi. olmadı boru dansı falan dedi, beklentisi ne anlamadım açıkçası. ha objebi'yi davet etmiş. 2012ye bide objebi'ye giricez dedi. pardon objebiyle...
(#14007171) entrysiyle adam gibi adam olduğunu göstermiştir gözümde.. ben ki galatasaray'ı yaşam biçimim gibi benimsemiş biriyim.. bir rekabet ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi.. iyiki varsın dostum..

edit: entry numarası yanlıs yazılmıs.. kusura bakılmaya..
"nası kanım ısındı nası benimsedim belli değil" yazarı.
karnındaki çocuğun babası benim.
karnındaki çocuğu kesen benim.
karnıyarık benim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar