bugün

feysbuk üzerinden çalışan adam, her yere uzanıyor maaşallah!

görsel
hakkında bu kadar entry girilmeyince öldü sandım. a.mına goduk amet başgaaan.
kro, görgüsüz, balık katliamcısı yazar. Sen kalk boğaza nazır bir mekana git, balığı elinle ye, o yağlı ellerini üstüne başına sür, garsona "ekmek getirin loo" diye bağır. Yer bulamayınca masamıza oturmasına izin verdik ama pişman etti bizi. Bir de o nezih mekanda burda niye maç yayınlanmıyor diye çirkeflik yapınca, kovdular da kurtulduk. Yalnız balığı çok iştahlı yiyor, insanın iştahını açıyor. Yemekten sonra tabakları çatalları bulaşıkçıya yardım olsun diye peçeteyle temizlemeyip, evinde sofra kaldırır gibi masayı toplamaya çalışmasaydı eyiydi *
http://www.youtube.com/watch?v=pn8Yt2JyC6k
nur cemalini görmek nasip olmuştur. ayaklarına sağlık balım.
yanık teniyle, neşeli tavırlarıyla zirvemizi şenlendiren nadir bir kişilik. tanışmak her yiğidin harcı değil.
fena pozların var elimde. *
bildiğin kurukahveci mehmet efendi, hani derler ya Bir Fincan Kahvenin Kırk Yıl Hatırı Vardır DiYE. işte öyle bir adam bu.

her zaman bekleriz daha içecek çok kahvemiz var.
iş arıyor sanırım şu sıralar. zira iki de bir geceleri yatağıma gelip ''pompacı lazım mı '' diye fısıldıyor..

gelsini yarın başlasın. lakin ilk 4 ay kendisine pompalamayı öğreteceğim. ertesi gün de çıkışını veririm.

selam abi, naber ?
tanımaktan büyük onur duydugum güzel insan.
bi sn nick6 yazıyim:
4 haziran bursa biz daha ölmedik zirvesi iki'ye gelerek tanışmamızın ilk adımlarını atmış bulundu sağolsun. ben biraz geç kaldım, nerdeyse 5 haziran olacaktı mesela. geç gelerek karizma yapmaya çalışırım genelde. başarısız olurum o ayrı.
biraz uykusuz olduğundan, mudanya-güzelyalı arasını da yürüyerek geçtiklerinden, son kalan enerjisini de gündüz harcadığından sanırım zirvede biraz sıkılgan, sinirli, bitse de gitsek, bu pseco kim gitse de bitsek gibi bi durumu da yok değildi. zirve de gürültülüydü zaten. hak vermemek elde değil. yıllardır kendisini internette görürdüm. işte saipsiz, işte haftanın beğenilen entryleri, işte saipsiz topmuş, işte saipsiz moderasyona laf soktu, saipsiz in da house saipsiz dj imiş falan türlü rivayetler. tanışmak 4 hazirana kısmetmiş. iyi ki geldiler, harbiden çok mutlu oldum. 60 kişilik bir zirve dönse de ben zaten kendileriyle takılmayı tercih ettim daha çok. yorgunluktan zaten skydancerlara gidilince pek takılamadı bizle hemen uyudu. aslında asrın hatasıydı lan biz çok eğlendik balkonda. memcos skydancer ve neydi o moderatörun adı. o da vardı. hep beraber işte. ertesi gün balkon sefası yaptık ama sonu kötü bitti. o son kahveleri içmeyecektik işte. ben dedim içerseniz falınızda feribotu kaçıracağınız çıkacak diye. o da onayladı ama kalkamadık işte sohbet çok güzeldi. daha uzun süreli gelselerdi çok daha fazla eğlenirdik, rahat rahat gezerdik. bir dahaki sefere inşallah. bronz teni de çok hoş olmuş. ben henüz marmaris sezonunu açamadım kanka yhaaaa.*
görsel

biraz geç oldu idare et, içtiğin kahvenin sana sunduğu aynen şöyleymiş, japoncum'dan gelsin;

içindeki sıkıntının tamamını almışsın. iki yol var gidecegin, birisi kapalı. bir kadınla önemli bir konusma yapacaksın. hasta var ama bu hasta iyi olacak. bir kaç dilegin var zaman isteyen. hepsi sırayla gerçeklesecek. mutlu olacaksın evlilik ya da bir mülke sahip olacaksın. seni sıkan önemli bir sorun var. çözümünü biliyorsun ve kime gideceginden de eminsin. bunu yapmamak için inatlasıyorsun ama sonunda inadın kırılacak. o sorun çözüldüğünde para ya da büyük bir kısmet seni bekliyor.
emanete gözünü ayırmadan gözü gibi gözünden bile fazla bakan yazar. *
(bkz: #12083273)
feyk olan milli susucu hesabı silinmiş. şimdiler de ise çaylak olmuş yazar. e bu adam nasıl olsa geri gelecek ve çok canlar yakacak gibi. ayrıca moderatörleri de çok iyi kafalamış. burdan kendisine selam ediyorum.
rock fm'de yaptığı tiplemelerle şu günlerde adından söz ettiren sözlük yazarı. devamı gelecekmiş, hadi bakalım.

http://www.facebook.com/v...211167523922&comments
http://www.facebook.com/v...211146778922&comments
arka koltuk'ta konuk da olmuş. şuradan dinlemek mümkün: http://www.rockfm.com.tr/
Arka koltukta ki şivesini ve "sevgili dünlük"ünü çok beğendiğim yazar.
Yeni tanıdığım benzer iş alanlarında bulunduğumuz ama birbirimizden bi haber olmadığımız güzel yazar. radyo programında çıkarmış olduğu tiplemeyide başarılı buldum. sevgiler kardeşim.
bir tarafına daş düşmüş, hastaneye kaldırılmış, ayı da çıkabilirmiş. durum vahim, kav vermek isteyenlerden itinayla...
morgdan bildirdi, durum iyiye gidiyormuş. *
mezarı başında antepfıstığı yetişsin.
-öldün mü la?

diye mesaj attım, cevaben.

-öldüm amk yha :/

yazmış.

beyler :(
mekanı içkili olsun.
adam gibi adam mutlulugu daim olsun dediğim güzel insan.
mezarı başında rakı balık yapacağım adamdır.