bugün

Hayırlı bereketli sahurlar..
hayırlı sahurlar. yarın oruç tutucam. kabul olur mu olmaz mı bilmiyorum ama içimden gelince tutuyorum.
Hayırlı sahurlar eyy ahaliiii!!!!
Evet hadi bakalım geri saymaya başlayalım. An itibariyle 26. Oruca niyetleneceğiz. O değilde bu sene ramazan 29. Veee son 4.
Hayırlı sahurlar.
Vücut o kadar alıştı ki azıcık süt ile bir hurma yetiyor artık.
Allah kabul etsin.
Hayırlı sahurlar, kısa bir aradan sonra yeniden aranızdayım.
herkese afiyet olsun.
Sağlık afiyet ve esenlikle Ramazan Bayramına erişmek dileğiyle. Bilcümle hayırlı bereketli sahurlar
iyi sahurlar cemmaaattt

https://youtu.be/RXLJQop1Eic
Hayırlı sahurlar.
Hepinize hayırlı sahurlar dilerim arkadaşlar.
Eee kaldı mı 3..
Haydi bakalım hayırlı sahurlar.
Hayirli sahurlar.
ben sanırım sadece su içip yatıcam.
Hayırlı ve bereketli sahurlar ahali.afiyet olsun.
sondan bir önceki sahur. afiyet olsun herkese.
Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik dedikleri bu olsa gerek. Allah'ım yaa tam da alışmışken uykusuzluğa ramazan bitti. Kaldı mı 2.
Hadi bakalım hayırlı sahurlar.
Ramazan biterken bir bir basliktaki kişiler de eksildi. Neyse..
Ben Frank lucas a kızdım yazmam bu başlığa artık pisledi buraları aynı dini bozdukları gibi.
Hayırlı sahurlar dilerim.
görsel
görsel
size dün paçanga yapacağım demistim bugüne kısmetmis kapıyı actim gelin bekliyom.
Hayirli sahurlar.
Bütün ramazan sahurda sadece haşlanmış yumurta yedim. Ve beni bütün gün ayakta tuttu. Gece uyanmak zor olduğu için bütün ramazan sahuru hazırlayan manitadan da Allah razı olsun. Hepinize afiyet olsun. Hayırlı sahurlar.
Son sahurlarımız... Seneye yine buralarda olur muyuz Allah bilir...
Yarın son sahurumuz olacak. Çok değerli gerçekten. Bugün ben hazırladım, tost yaptım. Yarın Allah kerim. Yorulduk ve yıprandık; ama tazelendiğimi hissediyorum. Ramazan güzel sahiden.
Son sahurumuz…. Bir şey yemeden tutacak kadar alışmışken bitiyor yine.
Bu sene de çok çabuk geçti ramazan, kendimizde bir şeylerin farkındalığına varabilmişizdir inşallah.

Hayırlı sahurlar.