bugün

opel astra 2012 model 1.6 esentia not:opel pişmanliktir.
1998 model tipo 1.4 ie sx'e zorla sahip olmuştum.
Pişman değilim.
Renault 21 manager.çok yolda bıraksa da çok kahrımı çekti.
(bkz: renault clio symbol)
lada niva. 1989 model çok arıza yapmaya başlıyanca saatım ama binmesi muazzam zevkli.
Clıo ama sakın almayın.
2010 da 1998 model Fiat uno aldım. 2013 de evlenirken sattım. Hala özlerim pıtırcığımı. *
Şahsımın ilk aracı 2011 yılında aldığım 1.3 dizel opel corsaydı. 50 lira yakıt alınca 2-3 hafta geziyordum lan. Güzel günlerdi.
sahip olduğum ilk otomobil, 1996 yılında aldığım, daha doğrusu babamın bana aldığı 1988 model yeni kasa kartal'dı.
lpg'li ve lpg ruhsata işliydi.
babamda da doğan slx vardı, ama onun arabasında lpg yoktu.
sonra benim araba lpg'li diye, her yere benim arabayla gitmeye başladı bizimkiler.
ben de benzinli doğan slx ile gezmek zorunda kaldım.
çok yakıyordu amk.
sonra bir yerden elime geçen bir parayla pederin arabaya lpg taktırdım, oh mis gibi lpg'li doğan slx ile gezecektim.
bu sefer doğan'a lpg taktırdım diye, onlar doğan'ı aldılar tekrar ben 88 model kartal'a binmeye devam ettim.
Renault clio 1.6 rte 1999.
Kırmızı vosvos simdide sarısı var;
görsel
Hyundai i30. hala seviyeli bir ilişkimiz var.
gets.
üni.1 de ancak onu aldırabilmiştim.
Ford sierra idi 93 model. Canavar gibi arabaydı.
görsel
124'e sahip oldum ama motoruna asla !
Lada.
Lada bişeydi ama hatırlamıyorum.
Nuh nebi zamanından kalma, canıma ot tıkayan bir arabaydı.
Su kaynatma gibi iflah olmaz bir hobisi vardı serserinin, öyle düdüklü tencere gibi gezerdik!
Not: Özlemiyorum!
Honda Fit.
Fiat palio. Başlangıç için en ideallerden.
Kendi paramla aldığım ilk arabam, kırmızı Peugeot 207'mdi.
görsel
temsili falan değil. ilk otomobilim ve ben.
seat leon. kendisinin yakın bir zamandan beri sahibiyim.
görsel
1980 li zamanlardı. Babamın fiyakalı arabası babamın emniyet amirinde bile yoktu beh. Nee pederim zengin napalım.

Edit:Şaka şaka battik biz.*
Hiç unutmam sene 2000-2001 . Babam araba alım satım yaparak kar elde etmeye çalışıyordu. Bi tane kedi göz gri Mercedes e200 le geldi mahalleye . O zaman mahalledeki en lüks araba hyundai accent tabi millet mercedes mi görmüş . Aldı bizi bi tur attık mahallede ben mutluluktan çıldırıyorum tabi. 2-3 gün sonra sattı ama olsun ben yine de mutluydum. Canım babam Allah basımdan eksik etmesin.
fiat punto 2008 model ^^
özledim keretayı.