bugün

Evet yanlız değildir daha bir sürü yunan dölü vardır. (bkz: keşke yunan galip gelseydi) diyenler mesela.
elbette yalnız değildir.

daha onun gibi çok bedevi orospusu var memlekette.
Yalnız olmadığını biliyoruz.
Temennimiz ise sizler tek hücreli olarak yaşamaya devam ederken ürememeniz.

Ülkede yeterince amip var zaten. Küçük amiplere gerek yok.
2023 ü hedef edinip 2023 gelince götünü avuçlamaya devam edecek olanlar yalnız bırakmasınlar zaten. böyle böyle iyi oluyor aslında atamın zamanında nasıl ki bu vatan haini bölücü piçler kendilerini açık edip sonrasında asıldılar ise bu zamanda da ağızlarına sahip çıkamayıp kendilerini açık ediyorlar. olur ya bir gün tekrardan mavi gözlü sarı saçlı bir adama ihtiyaç duyulur o adam tekrardan çıkar o vakit o vatan hainlerini bilelim ki vatanını seven insanlara zarar veremeden al aşağı edebilelim dedelerinin zamanında edildiği gibi.
ismail türüt tüm yavşaklar için söylüyor: " atatütürk' e hakaret edenin.... "

https://www.youtube.com/watch?v=SP39s4MzaLg
Akbaba kılıklı Ninja. Kuranı Kerimin hangi ayetin'de siyah çarşaflara örtünün yazıyor ?. Yahudi geleneğini millete yutturuyorsunuz islam diyerek. Baş örtüsü olsun neyse kimse ilgilenmez umursamaz karışmaz'da. Fakat böyle ortalıkta market poşeti gibi kara çarşafa bürünen Ninja'lara uyuz oluyorum. Sanki Manastır'dan falan mezunlar.
tabi ki değildir.

koca memlekette sadece bir kahpe olacak değil ya! kahpenin kadını var, erkeği var, ibnesi var, yobazı var, bölücüsü var... velhasıl tür tür kahpe var.
Yalnız olsa bu kadar bitch evladı nasıl üreyecekti. Sermaye evladı.
Yalnız mı değil mi bilmem ancak şunu biliyorum ki ya bu kız süzme cahil ya da bu video sazan.avi, millet yok yere fişletiyor kendini.
(bkz: türkiye de hain kotası %10 dur)
(bkz: Attila ilhan)
çomar haykırıışı. kulaklarımızı tıkıyoruz.
kesinlikle yalnız değlidir onun gibi bir sürü sürüngen var memlekette amk...
bu kiz travmalardan travma begensin sikimde degil. bu isler islamiyetteki her boku ye, sonra tovbe edersin seklinde bir ozurle gecistirilecek seyler degil. evet bu bir hatadir, ve bunun cezasini cekmeli. gerekirse tum hayati boyunca bu ayip yuzune yuzune de vurulmali. bir bok yemeden once dusunerek hareket etsin bundan sonra.
Ulan siz dincileri bize sayiyla mi veriyorlar be! Hata yapmista linc ediliyormusta yalniz degilmiste bla bla bla... hicte öyle bilincsizce soylemiyor valla agzindan cikanlari gayet bilincli ve kin dolu sarfediyor. Sarikli isid kackinlari baltayla satirla tahrayla heykellere saldirir, digeri atatürk'ün annesine hayat kadini der. Bir meczup çıkar afet inan'a iftira eder. Safiye (d) inci zaten yalniz degil bak bir cirpida kac tane kansiz saydim. Sozlukteki kansizlara deginmedim bile. Sabir tasimiyiz lan biz?
merak etmeyin yalnız olmadığını biliyoruz siyasal islamcıların hepsi orospu bu yüzden hepinizi kazıyıp atacağınız memleketten bekleyin sıranızı orospular.
Evet yalnız değildir. Yanında tayyibi vardır.
çünkü ; yanında patronu, mesai arkadaşları ve şordan geçmebay kasetleri vardır.