bugün

asılan kişinin saddam'ın dört dublöründen birinin ahmet erzani'nin olabileceği amerikan dergisinin birinde kanıtlarıyla birlikte ortaya atılan iddiadır.
(#1091323) *
iddia hakkindaki bir kaç resim karsilastirmasi icin;

http://saddamisalive.wordpress.com/
(bkz: ahmet kaya yasiyor)
bugün televizyonda görmemle birlikte acaba dediğim haber.
ikinci dünya savaşı sonrası intihar eden hitler için de bu tip rivayetler çok olmuştur. *
mantıksız iddiadır. eğer asılan düblor olsaydı, gerçek bir kahraman gibi dik durarak ölüme gidebilir miydi? saddam kahramandı demiyorum ama emperyalizmin katlettiği bir kurban olarak onurlu duruşuyla kendisinden hiç hazetmeyen kimselerden bile sempati topladı. bir düblorün bu kadar hayatı söz konusuyken bu kadar gerçekçi olması mümkün değildir.
diğer komplo teorilerine göre daha mantıklı iddiadır, ayrıca mevzuya konu olan en geçerli durum saddam'ın eski resimlerdeki dişleri ile ölmeden önceki dişleri arasındaki farktır, biri porselen diğer bildiğin çarpık diştir.

Buna ek olarak, koskoca Saddam'ın günlerdir amerika geldi geliyor nidaları arasında ülkeden kaçaması ev ahalisi olarak bizimde o zamanlar gözümüzden kaçmamıştır, kaçacak zamanı vardır. Genelde bu tip şeyler yalan dolan da olsa, olma ihtimali diğer yalan dolanlara göre fazladır, Saddam saddam aşkıyla yanıp tutuşan dublörlerinden birini ve ailesini parasıyla ikna etmiş olabilir.
saddam serisinden bir saddam macerasi. saddam sirkte, saddam elma agacinda.serisi cikti dvd.
saddam'ın suudi arabistan'daki evinin balkonunda fotoğrafı çekilmiştir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.