bugün

kuvvetle muhtemel ekranla aşk yaşıyorlardır şu an, derin bakışmalar falan.
güneşin doğuşuna bakıp sigara içme fırsatları olduğu için şanslı olan yazarlardır. ayrıca günün en güzel saatlerini uyanık geçiriyorlardır daha ne olsun?
istanbulda yaşayanları bu sabah çok güzel bi yağmura şahit oldu.
Sahurda kahve içen yazarlar .
Uyumaya çalıştıkları zaman uykusu gelmemiş ve sözlüğe uğramış yazarlardır.
işsiz güçsüz yazarlardır. aha ben. evet.
Boş beleş yazarlardır. Aha ben$
ben ben. diziler...
yalnız olan yazardır.
aralarinda kendi darlayacak uc sarki secip durduk yere melankolik takilanlarin da oldugu yazarlardir.
Siyirmistir ,catlagin tekidir kim bilir nee sorunlari vardir amina goyim.
uyku saatleri tersine dönmüş yazarlardır. Ramazan öncesi akşam yatıp sabah kalkarken şu sıralar sabah yatıp iftar saatlerinde uyanmaktadırlar. Işsizlerdir ayrıca. Yazık la size.*
6:30 da da uymayan yazarlardır.
aralarında günün en sıcak saatlerini uyuyarak atlatmayı hedefleyenlerin de bulunduğu yazarlardır.
Yaz aylarında sayıları hayli artan yazar tayfası.
artık sıkmaya başlayan yazarlardır. uyku lan siz değil. evet.
işe gitmek için erken kalkan yada bi zamanlar benim gibi işsiz ordusundan kisilerin uyumayip dizi izleyip internette gezen yazarlardır. her durumda acınası yazardır.
Uykusu gelmeyen, gelse de bu saatte uyuyacağım da ne olacak? Şeklinde kendi kendine serzenişte bulunacak yazardır. Hatta ben mesela gözümü kapattığımda eski kasa opel tigra'nın arka sol farını görüyorum. Bu ruh halindeyken nasıl uyuyalım dostlar ?
otobüs yolculuğu yapıyorlarsa.
bazen yeni uyanmış, terliklerini aramadan, yüzünü yıkamadan sözlüğe girmiş, zaman zaman eseneyen seksi erkek yazardır o.*
8 de falan da uyumayan yazarlardır. Ne zaman yatıp ne zaman kalkacaklarını kendileri bile bilmez.
belki kabus dolu ruyalar goruyordur belki fredy amcamızın elm sokagı ıle buyuyen bir nesildendir. bu saatteki başlığa böyle saçma entry grilir mazur görünüz abiler.
sonucunda böyle saçma başlıklar altında, kendini de saçmalayarak bulan yazarlardır.
kendisini bir rüyanın, bir tartışmanın yahut sahurun ardından sözlükte bulan yazardır.
hergün ben buradayım demek iÇin Çabalayan sikkolardır.