bugün

entry'ler (348)

gecenin 4 buçuğunda fatih ürek dinlemek

işsizliğin nirvanasıdır. gecenin 4 buçuğunda emre aydın dinleyen yazara haline şükrettiren bir eylemdir. Bu arada eylem bir kız ismi değildir !

sözlük yazarlarından aforizmalar

uyuyabiliyorsan herşey yolundadır.

sözlük yazarlarının şu an yaptığı şey

Lana Del Rey dinleyip sigara içmek.

gecenin tek cümlelik özeti

Doğdum ve olaylar hızla gelişti.

sabah 6 da uyumayan yazarlar

Uykusu gelmeyen, gelse de bu saatte uyuyacağım da ne olacak? Şeklinde kendi kendine serzenişte bulunacak yazardır. Hatta ben mesela gözümü kapattığımda eski kasa opel tigra'nın arka sol farını görüyorum. Bu ruh halindeyken nasıl uyuyalım dostlar ?

en anlamlı şarkı sözleri

seni çöpe atacağım poşete yazık. Serdar Ortaç

yoğurtla suyun karıştırılması sonucu oluşan içecek

soda da eklenirse çok sert bir içki olur.

türk solunun lideri

ibrahim üzülmez.

gezi parkında doğan çocuğa isim önerileri

memoli.

sacit onan

Tam bir ağabey modeli. Mekanı cennet olsun.

işsiz güçsüz kişilerin yapacağı işler

deliyürek izlemek.

ağlıycam lan.

sözlük yazarlarının itirafları

kapatıp dükkanı gidesim var. final, proje gibi şeyler için hiç halim yok sözlük. 6 yıl oldu. Yetmez mi?

tasavvuf

"Tasavvuf kırmamaktan daha ziyade kırılmamaktır"

bursa temalı tişört

t-shirt'ün göğüs kısmında bursa'yı anlatan, bursa'nın sembolü olmuş eserleri barındıran t-shirtlere bursa temalı t-shirtler denir.
evet bunu öğrendiğinize göre şimdi bu konudaki eksiklikten bashedeceğim.
istanbul, New york, washington dc, miami gibi marka şehirlerle ilgili tasarımların bulunduğu onlarca t-shirt olmasına rağmen bursa gibi marka bir şehri anlatan t-shirtlerin hala olmaması durumu. bu konuda yetkilileri göreve davet ediyorum.

indüklemek

indükleme işi. ben demiyorum google diyor. türkçe'ye çevirmiş olduk şimdi değil mi induce kelimesini. Bravo tdk.

tamam sakinim.
edit: isyan.

dino merlin

türkiye'ye gelse artık. Türkiye'ye gelse de Da te nije Alija dese. Mostar'ı anlatsa bize. Tanım : Bosna - Hersek'li Sanatçı, Müslüman, Vatansever.

zincirler kırılsın ayasofya açılsın

Bir sivil toplum kuruluşunun çok güzel bir sloganıydı "bitmeyen fetih istanbul" işte o sloganı benimseyen gençler bir gün o zincirleri de kıracak.

gecenin tek şarkılık özeti

http://www.youtube.com/wa...7fZ3s1cMthw&lf=plpp_v

memleketin insan manzaraları

yurdum insanının en belirgin özelliği yurdum insanını sürekli eleştirmesidir.

tasavvuf

tasavvuf; güzel olandan daha güzele yapılan yolculuktur.