bugün

entry'ler (418)

yazarların şu anki kafalarının tek cümlelik tarifi

açlık ve uykusuzluk. cumartesi günü de iş mi olur..

erkeklerin terk etme nedenleri

öncelikle acaba bende mi bisey var, ben birsey yapmis olabilirmiyim diye soracak tarzda birisi olmadigin için gitmis olabilir.

alternatif wifi isimleri

ilçe Emniyet Müdürlüğü.

uyanılacak saatten erken kalkıp tekrar yatmak

geri uyumasi zevkli bir durumdur. fakat uyanma saati geldiğinde yataktan kalkmayi zorlaştırır.

şehirlerin tek cümlelik özeti

mersin: deniz

seni seviyoruma verilmemesi gereken yanıtlar

+seni seviyorum
-sus ve devam et kadın ağzın doluyken konuşma.
sakın demeyin sap gibi kalırsın ortasında. *

seks önemsizdir diyen erkek

yaklaşık 58 saniye sonra bu düşüncesi değişir. çünkü bir araştırmaya göre erkekler her 58 saniyede bir seks düşünüyormuş. yada doruk noktasına ulaştıktan yaklaşık 2 dakikalık şarjör değiştirme süresinde bu düşünceye sahip olur.

eski sevgiliyi geri getirecek mesaj

niye geri dönsün kardeşim. gittiyse gitti. sevgi mi, aşk mı, özlem mi uyanin doslar öyle bir sey yok..

6 aylık komadan çıkıldığında ilk söylenecek sözler

iddaa kupunum vardi o ne oldu?

sabah kalkınca ilk yapılanlar

ne cabuk sabah oldu diye söverek saate bakmaktir.

bağıra bağıra söylenebilinecek şarkılar

yavuz çetin- yaşamak istemem artik aranizda.

sözlük yazarlarının sakinleşmek için yaptığı işler

koşmak iyi geliyor. hem sakinlestiriyor, hem stress atiyorsun.

durduk yere depresyona girmek

zaman zaman benimde başıma gelen durum. çok sık olmadığı sürece sorun olmayacak durum.

seni seviyorum a verilebilecek cevaplar

sevginin tanımını yaparmisin? sevmek insanin kendisine söylediği koca bir yalandir. bazen malesef inanır bu yalana..

sözlük erkeklerinin şu an dinlediği şarkılar

yavuz çetin- yaşamak istemem artik aranizda..

çocukluk kapıdan girse yapılacaklar

kendi çocukluğumsa eğer öldürüldüm ve bakardim nasıl bir pardox olurdu diye. Çünkü çocukken öldüysem büyüyemem ve büyük halim küçük halimi öldüremez. (bkz: ne oluyor lan burda)

sözlük yazarlarının ayakkabı numaraları

44 numara ama spor ayakkabı 45.

askerde yapılmaması gereken şeyler

muhabere de iken gece lojman dan arayan albayi, lojman kulubesinde nöbetdeki devren dalga geçiyor sanip yerim lan albayini canın mı sıkıldı ne istiyon la demeyin. derseniz de yurt dışına kaçın.

uyumadan önce akla gelenler

genelde uyumadan once akla gelenler uyku kaçırır. onun için mümkün olduğunca bir konu üzerinde durmamak gerekir. hatta müzik dinlemek yardim eder uyumaya.

birine seni seviyorum diyememenin verdiği his

çok kötü bir histir. birde karşında ki söylediğinde sen cevap veremiyorsan, söylemek içinden gelmiyorsa büyük suçluluk duygusu yaratan durumdur.