bugün

bundan bi 10 sene evvel, yani kıvanç tatlıtuğ'un süper model takıldığı, avrupa'da bana kiwan diyorlar falan dediği yıllarda kendisi show tv'nin artık en nihayetindeki haberleri sunardı saat 12'de falan, gün sonu tarzı.

o zamanlar böyle kuş gibi bir hatundu, naifti pek. bırak kahkaha atmayı, haberleri sunarken kulaklıktan kulağına baban öldü deseler sadece alt dudağı bir titrerdi falan, ağlayamazdı utancından. öyle bir modeldi.

sonra zaman nasıl geçtiyse böyle bir hale geldi. ben saba tümer'i izlemeyi de severim, dinlemeyi de ama bu evrime de şaşırmamak elde değil.
fatih erkoç'un yeni albümü hakkında şu yorumu yapmıştır;
"içinde çok fazla parça var, kalın da bir CD zaten..."
yumurtaya can veren Allah'ım bu kadında türkiye'de televizyon programı yapıp, başarılı bir televizyoncu olarak gösteriliyor ya.
sesi sazlıklardan havalanan bir ördekten daha kötüdür.
asla şarkı söylememeli.
Televizyonda güzel, yakından görünce daha bir güzel kadın. Gözlerinin içi gülüyor, insanın sarılıp öpesi geliyor. "Gel kız bir yerde birer bira içip muhabbet edelim" diyesi geliyor..
yapmacık gülüşü ile tanınan kadın spiker.
acayip elektrikli kadın. titredim.
programı sırasında stüdyosunda şarkı söyleyen sezen aksu'nun ağzının tam içine bakarak ve yanında bir kedi gibi yere çökerek ne yapmaya çalıştığını anlayamadığım şahıs.
tamam biz de seviyoruz da puta bakar gibi bakmak da acayipmiş yani.

sezen hanım kaz gelecek yerden tavuğu esirgemez sabacım. anla artık.
gitgide daha antipatik olan sunucu.
kaşlarını da sarıya boyaması gerektiğini hala anlayamamış kadın .
bugün 63 yaşına girmiş türkiye'nin ilk tenisçilerinden.
evli ve 7 çocuk sahibidir.
nice mutlu yıllara sebacığım.
Sarı saçın hayli yakıştığı insan gibi gülmeyen böylece dikkat çekebilen kadın sunucu.
samimi görünmek adına anırırcasına gülmeye devam etse de her yerinden samimiyetsizlik akan kadındır.
çok güzel 40 yaşında olmasına rağmen sizce beyler .
biri buna gülmek sana yakışıyor dedi doğru da söyledi ama saba tümer bunu neresinden anladıysa anırmaya benzer bir kahkaha sesi çıkarmaya başladı o dur bu dur yersiz gülüp samimiyetsiz kahkahalar atıyor. yani ekranlara oynamayı bırakıp halk benden ne bekliyor demeyi bırakıp doğal bir insan olsa çok daha iyi olduğunu görecek.
gülerken babafingoyu ağzına monte isteği uyandıran sunucu.

ulan biri şu kadına, nerede gülünmesi gerektiği öğretsin.
gülerken çıkardığı ses tonuyla hayallerimin kadını olmuş hatundur kendileri.
O kadar güler ki televizyona terlik fırlattırır.
Son zamanlarda 21 aralik yaklastikca cool dindarlari televizyon programina konuk eden cilginca kahkaha atan koca memeli sarisin kadin.
Kahkahasına bayılıyorum.
güldüğü zaman ufak çaplı deprem oluşturan kadın.
amerikalı güreşçiye beni kucağına al diyerek beni benden alıp uzaklara götüren kahkaha makinesidir.
http://videonuz.ensonhabe...kali-gurescinin-kucaginda
(bkz: saba tümer in önüne gelene beni kucağına al demesi)
tv de görür görmez kanalı değiştirmeme neden olanların başını çeken kişilerden olup, ayrıca dişleriyle beş kişilik paşa bahçe porselen yemek takımının ham maddesini oluşturabilecek olan yegane tv programcısı.
biraz önce kanal değiştirirken gördüğüm ablamız. adamın biri çıkmış iguana, papağan, yılan falan gösterecek saba ablamız zıplıyor.

-yılanı en son açalım. yılan en hahahahahahahahah muuhuhu yılan muhau

diyerek aklının fiklinin nerede olduğunu merak ettirmiştir.
ota boka kötü kahkahalarla gülen sıfır içtenlik sahibi bir medya yalakasıdır.
güncel Önemli Başlıklar