bugün

gülmesine milletin neden bu kadar kafayı taktığını anlamadığım sempatik insan. programının birinde "çok gülüyorum. millet de zannediyor ki benim hiç derdim yok. ben de gülerek unutuyorum işte onları." deyip hüzünlendirmiştir ve haklıdır da. en çok gülen derdini en saklayan değil midir ki?

seviyoruz.
kahkahalarıyla meşhur olmuş sunucu.

böyle bir özellikle de olsan olsan türkiye de meşhur olurdun zaten.
habertürk te izlemişliğim var bir kaç bölüm.
konuğu " ııı " dese basıyor kahkahayı.
bu mudur yani? yeterli mi bu?
tabi bir de konuğuna sorduğu soruyu dinlememe durumu var.
konuk bir şeyler söylüyor, bu birden " aaaaa " falan diye başka konulara atlayıveriyor.
toplum kimlere değer veriyor efendiler, vah vah.
tahta imiş.
fenkşui felsefesine göre tahta ilan edilmiş, evini ona göre yerleştirip düzmüş.
evi de komple tahtadan oluşmakta.
rahatsız edici hatun sunucu.

tanımı geçip sadede geliyorum. bu kadını oldum olası sevmedim de dün gece mehmet öz'ün babasının konuk olduğu programı adam akıllı seyredince sevmemek duygusu nefrete dönüşme noktasına geldi. o noel baba kıvamında 'huuouuuh houuuh houuuh' gülüşü, doğal olmaya çabalarkenki yapmacık havaları, patavatsızca her şeyi pat pat söyleyişi.. her şeyin bir usulu, bir adabı vardır yahu. nesin sen? iticisin, başka da bir şey değilsin! bu kadın gülüşüyle insanı yaşamdan ve tvden soğutur.

bir diğer yaşamdan soğutan tv ünlüsü için lütfen (bkz: müge anlı)
gülerken ta bademcikleri görünen kadın. insan biraz nazik, yani nebiliyim lan hafifçe, kibarca, yani en azından kadın gibi gülmeye çalışır gülmesi gelince. (bkz: gülmesi gelmek). gülmek iyi güzel hoş da bu kadın gülmesin be abi, o gülünce evde uyuyan herkes hop ayağa kalkıyo sonra kıssana şu mına kodumun televizyasının sesinin eşşoğleşşeğin sıpası diye ayarı ben yiyorum.
okuldan öğle arası için döndüğüm sırada teyzesi ile ilgili yürek burkan bir acısı olduğunu herşey dahil adlı programda dün veya 2 gün önce öğrendiğim spiker baaayan.
gülerken ağzını 18 cm açan etkili bir işkencetör.
ömer çelakıl'ın konuk olduğu 283485373954958 programda gayet sıkıldığı gözlenen -ki bu gözlem o şen kahkahalarından mahrum kalmamızdan anlaşılmıştır- inatla adamı her ay mutlaka konuk eden kadın.

(bkz: yapma bunu yapma bunu)
Gülüşü olmasa hertürlü gideri olan kadındır.
ota boka kahkaha atan başarılı program sunucusu.
filorosan dense gülebilecek cinsten, antipatik insan.
ilk gülüşleri gerçek olsa da baktı ki bu gülmede iş var para var şöhret var, artık ota gül boka gül, sahtekar gülüşler, yalandan kahkahalar, göz boyamacılar, kolpa tam kolpa. ulan böyle sahtekarlıklara inanan insanlara ben o kahkahaları kıçımla atıyorum. acıyorum. saba tümer hadi yırttı. medya maymunluğu iyi para felan. uyuz oluyorum kardeşim.memesi gözükmese bi numara yok.
dikkatimi çekti bak, gülerken gözleri sabit bakıyor. ama şu kadar entryde sadece gülmedir kahkahadır başka bir boktan bahsedilmemiş. ulan işte kardeşlerim, bu ülkede şöhret olmak için kıytırıktan 1 şeyiniz olması yetiyor. alim de arif de üstat da müzisyen de yahut hiç bir bokunuz olmasa bile binlerce dolar kazanabilirsiniz, şöhretin dibine dibine vurabilirsiniz, kral da olursunuz kraliçe de. güzel yurdumun bu garip adalet terazisinin her küfesine patır patır sıçayım.
güzide kasacının tahtına aday olan sevimli sunucu..
http://alkislarlayasiyoru...-saba-tumerin-programinda
şu video da terbiyesizliğin iğrençliğin sınırlarını zorlamıştır. böyle gülmeye falan baksana lan ne kadar tipsiz. mide bulandırmaya yetiyor zaten bu hali.
habertürk'te daha çok popüler değilken doğal tavılarını, doğal gülüşlerini sevdi insanlar. Sıcaktı, samimiydi, şirindi. Şimdi popüler olup cnntürk'e geçince o doğal kahkahalar yerini sürekli otuz iki dişinin hatta sindirim sisteminin görülebilindiği ticari, yapmacık kahkahalara bıraktı. Artık kendisi on beş dakika bile tahammül edilemez bir sunucu olup çıkmıştır.
Gülerken altına s.çmasından korktuğum kadındır.
saba tümer: ilk kez ne zaman milli oldun?
rıdvan dilmen: futbolda mı?
s.t: hahahahahahahahah

(bkz: saba tümer was here)
kahkasını taklit etmek için ayna karşısında yüz felci geçirten kişi.
türkiye nin en boş ve kendini en güzel zannedip beş para etmeyen bir tipe sahip olan ender kadınlarından.
- saba tümer : ilk ne zaman milli oldun?
- rıdvan dilmen : futbolda mı?
- saba tümer : ( saba tümer gülüşü ) yok canım, baskette..

yuh be abiciğim, bu kadar da açık açık konuşulmaz pes yani!

(bkz: futbol ile basketbol arasındaki farklar)
gülüp gülüp ee diye sorup baygın baygın bakıp tekrar gülen şeker bir bayan. illa bayanız diye kıskançlık yapıp eleştirmek zorunda değiliz. başarılıdır. başarılarının devamını bekliyoruz.
babaannemin hıçkırırken ve geğirirken çıkardığı sesleri gülerken çıkarabilen kişi.
rıdvan dilmen'e yılın sorusunu sormuş spiker. bir de o iğrenç gülüşü olmasa keşke ama neyse.

http://webtv.hurriyet.com...;vid=726&hid=12683397
pascal ile dertleşiyor..
http://www.cnnturk.com/servisler/canli.yayin/