1. 1.
  sürekli keşke devam etseydi diye düşündüren televizyon seyretmek için yegane sebeplerden.artık böyle dizilerin yerine aliye falan gibi temcit pilavı tadında sürekli aynı senaryoyu tekrar eden boktan diziler yapıyorlar...

  (bkz: büyük yalan)
  5 -1 ... selmagezinir
 2. 2.
  (bkz: tüm zamanların en iyi yerli dizileri)
  4 ... panapa
 3. 3.
  izlediğim en iyi yerli diziydi.müziklerini bile hala dinler diziden kareler hatırlarım.herşeyiyle orjinaldi.müzik,oyuncular,mekan.bu diziyle çengelköy aşığı olmuştum.hala aynıyım gerçi.
  2 ... zarar_ziyan
 4. 4.
  çocukluğuma damgasını vurmuş dizidir.
  2 -1 ... archer
 5. 5.
  su anda kanal 1 de gördügüm dizi.sevindirmistir, eski anilari hatirlatmistir..takip etmek isteyenler sanirim gece yarisi 12 yi bekleyecekler..
  1 ... atan alir spor
 6. 6.
  su sıralar kanal1 de sabaha karşı yeniden yayınlanmaya başlanmış çocuklugumuzun dizisi. (bkz: baba bir masal anlat bana)
  ... machados
 7. 7.
  şu anda kanal 1'de izlediğim dizi.

  (bkz: tesadüfün böylesi)
  -1 ... trinfr
 8. 8.
  super baba sitesinin adresi:
  http://victonline.net/superbaba/ana.htm
  1 ... denizci cakabey
 9. 9.
  birkaç bölümü şevket altuğ'un asıl memleketi olan sürmenede çekilmiş dizi.
  ... palta
 10. 10.
  yayınlandığı donemlerde dizinin yayınlandığı cuma gunu geride kaldı diye cumartesi sabahları içimde bir yanmayla uyandığım, dizi bittiğinde giren soundtrack'te kemanın dört defa vurup beşinci vuruşu uzattığı anda ağlayacağımı hissettiğim, gelmiş geçmiş en güzel dizi olduğunu düşündüğüm ve hala kanal 1'de izlediğim inanılmaz samimi yapım.
  2 ... koko