1. 21945.
    insanlığa ve yakınlarıma olan Bütüüün güvenimi kaybettim, bundan sonra kimseye güvenmeyeceğim. Hiçbir insana da aklımdan geçenleri açık açık anlatmayacağım, herkes çükümü yesin.
    2 -1 ... david gilmourun parmaklarii
  2. 21944.
    Önceden kazanmak için uğraştığım şeylerden şimdi kurtulmak için çalışıyorum.
    1 ... kafam hafif dumanli
  3. 21943.
    Son pişmanlık fayda Vermez.

O yüzden sonradan pişman olmamak için zamanında atılması gereken adımların atılması gerekiyor.

Adaletli olmak gerek ve kıymet bilmek.
    4 ... helen of troy
  4. 21942.
    kahvaltı yapıp uyuyacağım. biri sıcak ekmek alabilir mi pls çıkmaya üşeniyorum..
    edit: eksileyen pilavcıdır.
    -2 ... yarasa seneca
  5. 21941.
    i have a bad feeling about this...”

Bu Evrende de o evrende olduğu gibi.
    1 ... serenity painted death
  6. 21940.
    insanın en büyük budalalığı başkaları ne düşünür diye çekindiğinden dolayı yapmaktan vazgeçtiği herşeydir demiş Dostoyevski. 100 yıl sonra tanıdığımız, tanımadığımız Dünya üzerinde şu an yaşamakta olan herkes yok olacak. kınayan, yargılayan, dedikodu yapan, seven, aşık olan, kıskanan, nefret eden, sevinen, hüzünlenen bütün bir yaşam sadece 100 yıl sonra bu dünyadan tamamen silinecek.

Geçmiş yada gelecek yok. iki kavram yalnızca zihnimizde oluşturduğumuz bir yanılsamadan ibaret. Gerçek anlamda hissedilebilecek ve duyumsanabilecek tek zaman dilimi şu an. Ama geçmiş ve geleceği düşünerek kaybettiğimiz zaman dilimi de şu an. Anda varolamadığımız zaman aslında hiç var olmamış gibi olmuyor muyuz?
    Ama bütün bunlara rağmen yine de düşünmekten sorgulamaktan vazgeçemiyoruz.
    Gördüklerimiz ve dokunduklarımızın bile beynimizin içerisindeki nörolojik süreçler sonrasında ortaya çıkan subjektif yorumdan ibaret olduğu bu dünyayı ve kendi dünyamızı fazla abartmıyor muyuz?
    ucuna et takılan ve sürekli hareket eden oltayı kovalayan bir köpek gibi sürekli birşeyleri beklemekle, birşeyleri kovalamakla, birşeyin peşinden koşturmakla geçmiyor mu hayat?

tüm bunlara rağmen ve tüm bunları bilmemize rağmen sabahın ilk gün ışıklarıyla herşey yeniden aynı şekilde başlamıyor mu? gece düşündüğümüz herşey sanki silinmiş gibi.
    1 ... anti hiyerarchy
  7. 21939.
    Uff o kadar bir şey yaşamıyorum ki ot gibiyim duvarlarla iyi anlaştığımı söylemek istiyorum. Sorunsuz duvarlar. biraz daha edebî kitap okumazsam cümle bile kuramayacağım kesin böyle vaziyetin içine tüküreceğim. Böyle zevksiz böyle yavan.
    Bütün romanları temizlikte gözümün önünden kaldırdım, çok üzüldüm ama tabiî bunu kimseye anlatamıyorum. iyi yönünden bakarsak artık daha az tozlanacaklar. sizi çok seviyorum, benim sadık dostlarım! dönüş vaktini mümkün olduğunca kısa tutmaya çalışacağım. He ama bir şey olur da dönemezsem sakın üzülmeyin, sizi hâlâ seviyor olacağım çünkü. ve döndüğümde size köpek gibi sadık olacağımdan da emin olabiirsiniz. Gerekirse bütün buluşmaları erteleyip yatarken bile sizinle uyuyacağım. Kalbimin yarısını size böldüm, diğer yarısı zaten hiç benim olmadı. Şimdi anlıyor musunuz niçin kalpsiziz? Eğer şimdi kalpsiz olmazsak bir daha hiç....
    ... mini mini
  8. 21938.
    Yanımda olsaydın da huzurla gözlerimi kapatsaydım. Teşekkür ediyorum seni getiren herşeye.
    ... i am only one
  9. 21937.
    yıl bitiyor. biraz sancılı olsa da müthiş bir yıldı fakat 2021 için herhangi bir planım kalmadı. iki üç gündür yeni bir program arayışındayım. yapmam gereken her şeyi sanki çok acelem varmış gibi yaptım. pandemi çok işime yaradı. biçok meselemi hallettim, birçoğu için yeni bir yol haritası hazırladım. biçok kusurumu tespit edip hafiflettim. dönüşmek istediğim ben için bu yıl çok çalıştım. pandemi dışında yoran, engel oluşturan hiçbir şey olmadı. yine de çok hızlı geçti bu yıl sanki.
    1 ... the dior
  10. 21936.
    çay demledim ama kaçak. içen varsa bardak yıkasın gelsin.
    2 ... yarasa seneca