bugün

Bugün okuldan yeni tanıştığım hocalarla akşam yemeğine gittik. Çok çabuk kaynaştığımız bir dörtlü oldu. Ben böyle toplu bir yerlere gidince ortaya çok uç konularda bir soru atmayı seviyorum biraz beyin fırtınası olsun diye. Yine öyle yapayım dedim bakalım ne kadar beyinleri çalışıyor. Demez olaydım. Hiç bu kadar kapalı görüşlerle karşılaşacağımı sanmıyordum. Neyse.
adio kerida.

https://youtu.be/DdcusOXh_f8
görsel
Çok hastayım. Makatım ağrıyor. Oturamıyorum. Kendimden, beni bu hale getiren herkesten ve herşeyden nefret ediyorum. Her an aglayasım geliyor. Annem hasta, yatakta yatıyor. Konuşabileceğim kimsem yok. O kovidli gözüktüğü için basur olduğum halde 1 haftadır pansuman yapmıyorlar. Deistim ama annem hariç kimse bilmiyor. Artık ölmek, gebermek istiyorum.
Benim verdiğim akılla makalesini yazan it şimdi g*tünü beğenmiş. Ulan kimlerle uğraşıyorum ya. Neyse sokma akılla o kadar gidebileceksin zaten aptal adam.
bugün itibariyle normal sözlük (eski adıyla kafa sözlük) deki (bkz: mby) nickli hesabım gömüldü. diğer bir deyişle uçuruldu.
profilin linki burada https://normalsozluk.com/yazar/mby--20799

(bkz: 30 kasım 2021 normal sözlük mby nin ölümü)
Vaktini en çok neye harcıyorsan sen osun…

Korktuğun, akibetindir.

Neye itiraz edemiyorsan o senin Tanrındır.

Şikayetin esaretindir.

Hedefin varsa zaman senin dostun, yoksa düşmanındır.

Şu anda yaptığın şey, yarın yaşayacaklarının nedenidir.

Sinan Canan.
görsel
Güzel davranmayı becerebilseydin seni şuraya götürürdüm.
Bazı çiçekler bazı topraklarda olmuyor. Herkes de “normal” bir ilişki içinde olacak diye bir şey yok. Bu yüzden tek eşli ve romantik ilişki yaşamayacağım artık. Birçok kez denedim, sonuçları benden kaynaklı kötü oldu, bu zamana kadar olmadıysa bu zamandan sonra da olmaz. Soo artık ilişki yaşamak yok.
Bu sabah bu hayattaki 23. senemi dolduracağım. Muhtemelen uyuyor olurum doğduğum saatlerde. 6 ay sonra sylvia plathın şu sözünü hatırlayacağım: "Yirmi üç buçuk yaş bile yaşamaya yeniden başlamak için geç değildir." Ve 30 yaşında intihar edişini.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.