1. 1.
  sçs'nin biraz daha bokunun çıkarılmış halidir. açılımı "seni çok seviyorum aşkım"dır. hani imza niteliğinde; her mesajın sonuna eklenen... bu kadar özensiz, daha da kötüsü bu kadar ezber ilişkiler artık, dejenere bir nevi. dedelerimizin, ninelerimizin yaşadığı, daha doğrusu yaşamak isteyip de sadece içlerinde yaşadıkları o aşklardan bahsetmeyeceğim. belki de işin sırrı burdadır. sevip kavuşamamak, gönülün kaçanı kovalaması vs. ama yine de bu kadar ezber olmamalı. sçsa ne lan? karakter fazlası yüzünden fazladan bir mesaj parası daha vermemek için mi acaba? o zaman şey yapalım. iki kere çalıdırırsan beni çok seviyorsun, üç kere çaldırırsan sevişmek istiyorsun, bir uzun iki kısa çaldırırsan başın ağrıyor, iki uzun bir kısa çaldırırsan götün ağrıyor. ne lan bu? hiç yazma daha iyi. en azından değerini kaybettirmezsin o lafın. boku çıkana kadar aşkım, aşkaam, aşkoom.. aşkın s.ksin seni..
  95 -8 ... redwinemania
 2. 2.
  scsci versiyonu da vardır açılımı "seni çok seviyorum canımın içi"(ymiş) tuhaf kavram kargaşalarına yenilerini ekleyen günümüz angut aşklarının türevlerinden biridir. bu tipler bugün çıkarlar akşamına "aşkım" derler gece ayrılırken öpüşürler, ertesi gün sevişirler. aşk esastır ama bu tiplerde eşeklik bakidir.
  2 -1 ... paleface
 3. 3.
  otu boku kısaltan zihniyetin son ürünüdür.

  (bkz: kib)
  (bkz: ss)
  ... cnkt
 4. 4.
  scssscssscccaasassscsasasccccasasacsacc.

  (bkz: çözünde görelim)
  -1 ... maksat muhabbet
 5. 5.
  ota boka kısaltma yapan, türkçe kÂtili, "hızlı yaşayan" ve "özgür" gençliğin bombalarından bir kısaltma şekli. ilk kez birisinin msn loglarında gördüm. çok şaşırdım;

  - burda sçsa yazıyo, ne demek bu?
  + aaa.. anlamadın mı? "seni çok seviyorum aşkım" demek
  - oha be... sovyetler birliği kısaltması aklıma geldiydi benim de
  + eheheh... ya uzun oluyo da yazması
  - hee... anlıyorum seni *
  4 -1 ... gothic evil
 6. 6.
  (bkz: sçsabhkostşs)**
  1 ... adrenalina
 7. 7.
  (bkz: sıçsa)
  1 ... mqkina
 8. 8.
  şimdilerde liseli olanın bilmeyeceği şeylerdendir.
  ... yarmagul