bugün

sebebi neydi ki? başıma kaçtır gelendir.. o kadar mı yokluktasınız sözlüğe gelip karı kız ayarlamaya çalışıyorsunuz kendinize. hiç normal hayatınızda etrafınızda yaşıtınız birisi bişey yok mu? mynet okey veya chat odalarına falan girin muhakkak düşer bir kaç güne. he hiç bulamadınız müge anlı'nın programında adını duyduğumuz azar uygulamasını indirin beleşe bile bulursunuz.
artık rahat bırakın sözlük kızlarını. nedir sözlük kızlarının sizden çektiği be
(bkz: tövbeler tövbesi)
Keşke sadece birine olsa...
Arkadaş yeni galiba...
Ben de yürüyorum ama ters yöne doğru.
(bkz: sözlük kızının üstüme yürümesi)
çok güzel buluşmalara gebe eylem. şu ana kadar izmir'de 4 farklı arkadaş edindim. pişman değilim gayet hoş insanlarla hoş vakit geçirmek için güzel bir aktivite.
Biraz yüzsüzlük gerektirir.

Fazla yürümeyin derim.
buradan kız kovalamayı eleştiren adam da mynet okeyden kız düşürün diye akıl veriyor.

olm ne acayip adamlarsınız amk.
okey oynarken mynette de aynı zihniyetle karşılaşmış kadın olmasın o dediğin??
Kavimler göçünden beri yürüyen, büyük bir bölümü yörük diye adlandırılan ve hatta gemileri bile karadan yürüten bir ırkın evlatlarına sözlükten birine yürüme demek ahmakçadır. Yürümek Türk erkeğinin genetiğinde var, yapacak bi şey yok.
ben peşlerinden koşup yanlışlıkla solluyorum.
Ayıp ayıp
Hepimiz kardeşiz burda, yapmayın öyle şeyler.
müsaid olduğun bi ara öbüşebilir miyiz tatlı şey?
Mynet )))) sesli güldürendir...

Düşüyor mu gerçekten kanka.
işsizlik boyutunuzu gösterir.
Sözlükte binine yürümektir .

Alkol alınca dağa da bir öz güvenli olur..
birilerinin canı sıkılmış galiba.
kolaysınız abi tarzım değil bb.
Bana yürümek isteyen ya da kendince yürüyen varsa şiddetle yürümemesini tavsiye ederim. Bakın bu tavsiyeyi kimse vermez size. Hadi yine iyisiniz eşekler. Ehehe.
Fazla yürümeyinde düşüp üstünüz başınız dağılmasın. Bir günde değişir dünyanız bence.*
"yürü ya kulum" a uymaktır.
Neden kimse buse bayana yürümüyor evlilik teklifi etmiyor diye düşündürür.
Sevdiğimdir yürürüm.
Başka herhangi bir sosyal medya mecrasında birine yürümekten farksızdır; Çok da şey yapmayın yani...
Not: Benim dahil olmadıım eylemdir.
Yürüyerek zaman kaybetmeyin. Direkt koşuuuunn.
Yürüyün tabii, ama tek olduğunuzu zannetmeyin.