bugün

Al birini vur ötekine. Soluduğunuz oksijeni sikeyim.
görsel
Ehonomi güzellemesi yapar dururlar fakat netice itibari ile memleketin %45’e yakını asgari ücretle çalışıyor ve hadi bilin bakalım asgari ücret neyin altında? Aa açlık sınırı mi o? Zaten yoksulluk sınırı falan hak getire. Benim anlamadığım, gerçekten insanlar bu sefalet içerisinde yaşarken kendilerine tepeden bakan, maybachlar ile gezenlere niye kul, köle oluyorlar?
http://www.tes-is.org.tr/...AÇLIK-VE-YOKSULLUK-SINIRI
görsel

Affedersiniz ama Su veren itfaiyenin hortumunu.

Edit: yahu daha entryi girmeden eksi vermiş Çomar. Ne güldüm haha.
görsel
Ak partiden nefret ettirmeye azmetmiş şahıslardır.
Şerefini skeyim ben onların.
kimsenin ciddiye almadığı organizmalardır.
Akp'li değilmiş gibi yapan trollerdir.
Sözlükteki Chp li trolleri ve yumuşakçaları buraya toplayan bir başlık olduğu bilinen gerçektir.
(bkz: böyle puşt kimin ipne kimin bişey)
Farklı bir versiyonu

(bkz: sözlükteki çapulcular)
görsel
800.000 sayısından nefret ederler.
görsel

Beyin servisi yapılmaktadır. Nasiplenmek isteyenler gelsin ...
tanımlamak gerekirse.
http://www.youtube.com/watch?v=8ZTKp8sYets
görsel
görsel
ard arda entry girmekte ve sözlüğü çekilmez hale getirmektedirler aynı ülkeyi çekilmez hale getirdikleri gibi.
ne yazık ki benim gibi yazmayı seven birini bile zaman zaman sözlükten soğutuyorlar.
çoğu fethullahçıdır. fetö darbeci cikinca bunlar cezaevine girmemek için hesaplarını silip farklı nicklerle geldiler.
görsel
görsel
Kemalistlerin kendilerine muhalefet edilmeyi hazmedememelerinin bir belirtisidir. Kardeş aktrol ne. Akp li de geç.
Ak trolmüş siyasal islammış yobazmış şuymuş buymuş. Daha sonra da insanları kutuplaştıran erdoğan oluyor.
aktrollük iş başvurusunu nereye yapıyoruz ya? maaşlar iyi diyenler var. bizde yolumuzu bulalım yani.
analitik düşünebilme her insanda olacak diye bi şey yok. ama halüsinasyon görüp, olmayan maaşlardan, varsayım trollukten bahsediyorsanız ya vicdanınızı ya psikolojinizi bi kontrol ettirin derim.