stratejik bir soru.

kadınlarını ele geçirip kaleyi içten fethetmeliyiz. onlara güzel güzel sevgi sözcükleri söyleyin ve tava getirin. ben başlıyorum.

bu bir milli meseledir.

edit:

plan 2: sıcak denizlere indirip sikelim. sonuçta her horoz kendi çöplüğünde öter.

edit 2: ciddi ciddi neden savaş çıkmayacağını yazmışlar aq. ulan az eğlenmeyi deneyin.
Moskova sokaklarına 100'lük rakı bırakıp kaçın, merak edip tadına baktıkça dağılır bunlar. Şırnak meslek yüksek okulundan da birkaç barzo salın moskova caddelerine, barış görüşmeleri yakın olur.
"dışarı çıkar, içeri bir iki füze atarız hallolur..."

diyebilecek börokratlarımız olduğunu hatırlatmıştır.
kazanamayız. fakat rus ayısı da bizi yenemez. artık 19. yüzyılda değiliz. 10 milyon nüfusla 100 milyonluk rusya'ya kafa tutmuyoruz. bu yüzden ruslar ile birbirimize diş geçiremeyiz kolay kolay yada birbirimizi tüketiriz.
Ruslarla bazen dust 2'de bazen vertigo'da bazense Nuke'ta savaşmış biri olarak söylüyorum; sığınaklara girelim. Ben hayatımda bu kadar çirkin, çirkef, gıcık bir ırk görmedim aq.

(bkz: go hard like vladimir putin)
Bordo klavyelileri ön saflara, arkalarına da counter strike'da headshot yapanları koyarsak... Belki.
biz bu teknoloji ile çok bir şey yapamayız. anca götümüzü yaya yaya kınarız.
Hala bu saçma soruyu sorabiliyolar arkadaş. La sen rusyayla savaşa girmezsin sadece . Tüm dünyayla savaşa girersin tüm ülkeler türkiyenin düşmesini zayıf bir anını kolluyo 1 günde yokoluruz 1 gün!!!
rusyanın kekolardan haberleri olsa savaş başlamadan bitecektir.
Osmanlı 1700 lerden sonra 12 kez ana cepheler halinde savaştığı Rusya yı 3 kez kesin zafer alarak yenebildi. Türkiye nin ruslara karşı hiç şansı yoktur. evet Türkler savaşmayı bilen millettir bir çok ulusuda sikertebilir. ama bu biraz age of empires bilenler için söylüyorum moğol mangudailerinin teutonların teuton knighte askerinin amına koyması ama saracens memlük develerinin teuton knighte karşısında hiç bir varlık gösterememesine karşılık moğoll mangudaisini iyi harcamasına benzer bu durum. yani ruslar bize ters geliyor.
osman aga ve sinan arkadan dolanarak odunla rusyanın başkentini ele geçirerek şanlı türk bayragımızı dikerler ve wins.
Nasıl mı kazanırız? Silahları inha ederek. Zira her türlü insanlık kaybediyor.
rusya'yı abd dahil kimse yenemez biri şu rus haritasına baksın o toprakların tamamını işgal imkansız ama ruslara kendimizi de işgal ettirtmeyiz berabere biter .
2. yarı van persie'yi oyuna alırsak belki şansımız olabilir. bu bir çare olmaz ise cephede kendilerine sıcak deniz fotoğrafları göstererek kafalarını dağıtma yoluna gitmeliyiz.

- nereye gitti lan bunlar?
+ deniz hala sıcak, fazla uzağa gitmiş olamazlar.
bilim ve sanayinin din ve terörün önüne geçmesiyle kazanılacak savaştır.
Olum putin bile devirmiş götünü yatıyor siz neyin peşindesiniz allasen?

Rusya'nın ışid'e saldırmayacağı bir sır değildi ki zaten. Benim için asıl önemli konu bölgedeki kürt halka nasıl bir tutum sergileyeceği.

Konumuza dönersek de, Rusya ile savaş çıkmaz efendim, artık eski zamanlardaki gibi savaş iki ülke arasında alınabilecek bir karar değildir çünkü. Rusya, avrupa'nın enerji tedarikçisiyken, Türkiye enerji koridorlarının bir numaralı vanası iken hadi biz savaşıyoruz diyemezler. Sonuçta nijerle gabon savaşı değil bu.
Ha illaki oldu varsayarsak abd'nin tutumuna bağlı açıkçası ben Rusya'nın öyle sanıldığı kadar güçlü olduğuna inanmıyorum yakın zamanda Gürcistan'a girdiklerinde geri çıkmaları için iki amerikan gemisi yeterli olmuştu.

Hazır konu açılmışken de abd'nin amk.
Ajanlık yaparsam neden olmasın dediğim strateji arayışıdır. Zaten benim ablam da ajan, genlerde var yani. *

(bkz: natasha romanoff)
mig'lerin üzerine hürkuş'ları yollayarak.
öyle bir savaşın çıkma ihtimali yok! unutun o işi, imkansız. mevzu uzun kısacası; her iki ülkeninde birbirlerine ihtiyaçları var, ortaçağ'da yaşamıyoruz artık. ha en fazla şu olur; tayyip nato'ya güvenip haddini aşar, koftiden dayılık yapmaya kalkarsa, putin gürcistan'da mihail saakaşvili'ye yaptığını aynısını yapar. toprak bütünlüğümüze zeval gelmez ama yöneticileri iyice bir silkeler bir daha anadolu coğrafyasına ayak basamaz hale getirir, itibarlarına suikast düzenler. kimse de engel olamaz!
şimdi gelelim bilgisayar oyunu bağımlısı liseliler gibi karşılaştırmaya: rusya bizi kuru kuru sabunsuz s.ker. herşeyi geçtim heriflerin elinde binlerce kıtalar arası mesafelere gönderilebilen nükleer başlıklı füzeler var, bu bile yeter!
(bkz: Sen istiyor zafer verecek 100 dolar)
almanya ile müttefik olarak.

usafusafuasfsa
Bizim kaavedeki ekiplen, allah ne verdiyse dalarız, taş sopa falan, bi tabur askeri indiririz aşşa. Bakmayın öyle Olm, ekip sağlam bizde.
Herkes kendi kaave ekibiylen dalarsa raad alırız bu savaşı.
abi bu sefer almanya'nın yanında girmeyelim lütfen. amk itleri yüzünden kazanamıyoruz.

konuya gelecek olursa kısa ve net bir cevap vereyim; kazanamayız.
Abi kış mevsiminde savaşa girmeyelim de en azından, sonrasına bakarız. Kutup ayısı bu ibneler yerler bizi, kardan adam olur donarız. Antalya sıcağına çekelim derim ben. Zaten Hep sıcak denizlere inme hayali vardı bu pezevenklerin. Tamam lan gelin , alın size ağustos sıcağında sıcak deniz. işte o zaman zafer bizimdir. Soluk alamaz deyuslar soluk. Hilal taktiği filan bağlarız işi. Hilal bizim işimiz zaten.
dünya savaşına dönüşeceği gibi bir düşünce yanlıştır. aslında bir bakıma doğrudur. Allah ne verdiyse tüm dünya bize girecektir.