bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  uyduda yer alan rusyanın doğal güzelliklerini ve kültürünü tanıtan ingilizce kanal. izlenmesi tavsiye olunur.
  1 ... tirsiksansar
 2. 2.
  türkçe yayına başlamıştır. ama seslendirme çok amatör durmaktadır. yine de rus kültürünü tanıtmak açısından oldukça faydalıdır.
  1 ... malumat furus
 3. 3.
  Bundaki hava durumu olayi komedi ya kocaman ulke tabi bildigin dunya turu atmis gibi oluyosunuz tam bitti diyosunuz hop dunyanin bambaska yerindeki bi rus topraginin sicAkligini gosteriyo. -40 derece de var 20 derecd de ama cidden super bi ulkeymis rusya adamlara saygim artti bu kanali izledikce. Kar ve buzdan olusan rusya hayalini yikip ne kadar gelismis bir kulture sahip olduklarini gosteriyor.
  ... malumat furus
 4. 4.
  kablonettende rahatlıkla türkçe olarak izlenebilir kanal , çok nadir değişik konular ve yerler çıkar ama çok nadir 3 yıldır 3-4 konu ve yer çıktı o derece.
  ... iskorpit
 5. 5.
  özellikle baykal gölü ve urallar programına hayran kaldığım kaliteli belgesel kanalı. o değil de baykal gölü ne kadar harika bir gölmüş ya... en derin yerde bile suyun dibi gözüküyor. kocaman kocaman balıklar tutuyorlar. biz de kendi ülkemizi övüyoruz ama adamların gölleri nehirleri tertemiz ve balık kaynıyor bizde ise gitsen sadece boklu dereler var.
  ... narsist prens
 6. 6.
  güzel belgeseller sunan rus kanalı an itibariyle uyduda bulamadığım kanal.
  ... albatroshaski
 7. 7.
  Sadece uyduda ve Teledünyada yayın yapan belgesel kanalı.
  ... trinitrotoluen