bugün

kudurtma makinesi. yobaz kudurtur faşist kudurtur, gerici kudurtur. severiz.
fikirdaşım benim...
Milliyetçi yuzır.
Sözde kemalistim ayağına, yobazların sevgilisi, velinimeti, yunan'ın NATO'nun askeri kanadına karşılıksız dönmesine izin veren, yeşil kuşak ajanı Kenan Evren hainini övenlerin numaralarını yutmayan yazardır.

Evren'den önce yobazlar ne oy alıyordu şuradan bakın:

https://tr.m.wikipedia.or...ill%C3%AE_Selamet_Partisi
(bkz: #45083020)

anlattıklarımdan istifade etmesi gereken bir inkarcı...
(#45129683) ben deistim ve malum partiyi desteklemem.
Birilerinin parasız yandaş, yani yandaşların en gerzek türünden olduklarını itiraf etmelerine vesile olan yazardır.

Yahu sizin tayfanın ağababaları hamuduyla götürüyor ama sana hiç değilse makarna, bulgur parası bile düşmüyor mu? Yoksa son paranla dantelli kefen mi yaptın kendine?

Çok yazık...
gericilerin lincine uğramış bu güzel pazar sabahında. basın gidin lan, gidin akp övün. elleşmeyin rumeli71e.
https://www.uludagsozluk.com/e/45130054/

kendini milli ve manevi değerleri kötülemeğe adamışlar, kendisi gibi düşünmeyene asla tahammül etmez.

bunlar hep böyledir zaten.

boş beleş bir yazar.
Bir takım yobazların kendilerini milli manevi değer (!) ilan etmesine vesile olmuştur.

iyice sapıttı bunlar...
Sözlüğün en iyi yazarıdır. Çekemeyenler anten taksın.
Bazı entryleri aşırı derecede hoşuma gider ve artıya abanırım.
Dinsiz,imansız,kitapsız,ateist,müslüman ve islam düşmanı kafir.
feci duyarlı yazar.
Sözlüğün sayılı mübareklerindendir. Allah onu başımızdan eksik etmesin.
Kendisini sevdiğim bir yazardır. Ama açık artırılıyorum, herifin biri de aynı anda eksi oy veriyor. Bu da gözümden kaçmadı. Düşmanları var galiba, eğer öyle ise doğru yolda dediğim bir yazar.
çaresi bulunmayan kemalizm hastalığına yakalanmış yazar. allah şifasını versin amin..

görsel
Günde bilmem kaç kere, elini ayağını ıslatıp, sümkürüp, sonra "hıyaaa Allah ne büyük, ne süper bea!" diye saçmalayanların çekemediği yazardır.

Hırsız sevici frank, aranma, bana laf yetiştirmezsin, bir dedin mi bin duyarsın, ağır gelir...
nedense bu nick nameyi görünce aklıma fırınlı cami, dondurmacılar caddesi, kent ormanı, emekli ve kırım parkı, nokta mevki, dispanser , sevgi yolu, melek girmez sokak geliyor.
geçen gün beni nik altında halk düşmanı gösteren bi önceki yazısında da dolaylı yoldan küfür eden fıtratı bozuk zat. bi kişi cuhapeliyim diyorsa ona her daim şüpheyle bakarım isterse en yakınım olsun cuhapeliyim diyen biri ben için bitik yıkık ölü biridir..
Rumelili olduğuna göre feraset sahibidir reaya ile muhatap olmasın.
Akp'ye uyup, "büyükelçiler kovulsun" diyenleri haklı olarak yandaş ilan eden yazardır.

ilgili başlık altına yazdım: şahsım kodese mahkum edildiğinde tepki koyan abd konsolosuyla boy boy poz vermemiş miydi? "bu fakir bu makamda oldukça..." dedikten sonra deniz Yücel'i ve rahip bronson'u serbest bıraktıran kimdi?

Efendim, "biz ona bakmıyoruz (sebep?), içişlerimize müdahale edildiğine göre prensip olarak tepki koyuyoruz" diyeceklerdir.

Yahu akp bu ülkede adalet mi bıraktı ki adaletimiz adına, prensip olarak tepki koyalım? Bu ülkede bağımsız ve adil yargı mı var? Adalet sistemini Osmanlı adalet sistemine, ekonomini Osmanlı ekonomisine çevirirsen, aynen Osmanlı'ya yaptıkları gibi içişlerine karışırlar yiğen. Kusura bakmayacaksın.

(bkz: Osmanlıya özenirsen sonun Osmanlı gibi olur)

Akp'nin hiçbir konuda samimi olduğuna inanmam, inanamam ve asla bunların gemisine binmem. Her yaptıklarının, her söylediklerinin ardında bir art niyet, ayrı bir hesap vardır muhakkak. Şimdi geçmişten sayısız örnek saydırmayın...

Durum böyleyken, akp'nin şu veya bu politikasına destek veren, bunların laflarına kanan herkes ya yandaştır, ya aptal bir Lepistes...
saatlik ilaçları olduğu söylenen öylesine bi yazar. ilaçlarını tam saatinde almadığı zaman psikolojik olarak ne dediğini ne yazdığını bilmiyor idare edin garibi..

https://www.youtube.com/watch?v=BH91COEvqAU
Her fikrine katılmasam da sevdiğim yazarlardan biridir. Hasımlarının çok olduğunu düşünüyorum.
islam'la ilgili, cevapları defalarca verilmiş sorular soran yazarmış iddiaya göre!

La ben siz miyim sağda solda okuduğumu çok orjinal bir fikir veya soruymuş gibi itelemeye tenezzül edeyim? Üstelik sizlerin sözde "cevab" diye ileri süreceği saçmalıkları da gayet iyi biliyorum ve çoğu zaman ilgili yazılarımın içine onları da peşinen ekleyip, neden makul cevaplar olmadıklarını açıklıyorum. Ya siz ne yapıyorsunuz? Küfür, hakaret, laf salatası filan falan...

Misal, şurada yazdıklarımın bir cevabı yok: (bkz: peygamberlerini katleden hain halklar).

Evet, özde eski sorudur ama orjinal bir formatta sorulmuştur. Kesin cevabı ise değil başlık altında, bu konuda yazılmış cilt cilt kitaplarda bile yok. Cevap diye ileri sürülen her görüş bazı haklı itirazlara kapı açıyor ve ne denirse densin sadece cevap sahibinin zannından ibaret. Çünkü denilenlerin ya kuran ve hadislerde dayanağı yok, ya da başka bir ayet veya hadisle çelişiyor.

işin ilginci, genellikle çok bilgece bir cevap olan bilmiyorum da yeterli değil oradaki mevzu için! Nedenini anlatmayayım...