1. 1.
  daha savundugu adamın adını bilmiyor... http://www.uludagsozluk.c...ellemesi-yapan-geziciler/

  arkadaşım isminin olduğu yazı... telefonda entry numarası verilmiyor. Zall sagolsun.
  7 -3 ... en zayif halka
 2. 2.
  (bkz;kardeş başlığı değil de sadece entry adresini verseydin iyiydi)
  1 ... 2013 yilindan beri ulu yazari
 3. 3.
  (bkz: ali ismail korkmaz)
  4 ... 2013 yilindan beri ulu yazari
 4. 4.
  cahilliği boydan akan yazar ve bu cehaletin ortasında ismail beşikci'yi eleştirmeye kalkıyor, hayır eleştiremezsin demiyorum ama önce bir oku ve en azından kimi okuduğunu bil. fikret başkaya'nın yazdığı kitabı ismail beşkici'nin yazdığını söyleyebilecek kadar yüce bir birikime sahiptir. bu da görseli, maazallah siler falan.

  rumeli71
  11 -2 ... bi cigara versene
 5. 5.
  yahu bilmem kaç yıl önce okuduğum kitap. okumamış olsam içeriğini nereden bileceğim? ilk taşı hayatında hiç unutmamış olan insan üstü yaratıklar atsın...
  5 -7 ... rumeli71
 6. 6.
  ne olduğu belirsiz er veya hatun kişi. laf sokmaya meraklı ama öğrenecek.
  5 -4 ... dobroskii
 7. 7.
  Cinsiyeti onemli olmayan, kadin veya erkek ki bu bizi baglamaz, gercekten guzel yazdigina inandigim bi' yazar. Onun gibileri sozlukte gormekten mutluyuz.
  1 -3 ... todup bacisi
 8. 8.
  dindar müslümanlar(!) tarafından sözlükte sanal sarkıntılık yapılan kadınları savunmak için, illa kadın olmaya gerek olmadığını bilecek kadar uygar erkektir.

  seviyeyi malum tiplerden öğrenmez, öğretir....
  5 -4 ... rumeli71
 9. 9.
  Bilgi birikimi yüksek, olaylara bakış açısı mantıklı, eli ayağı düzgün entryler çıkarabilen nadir onuncu nesil yazarlarından. TC ve Atatürk düşmanı yobazlara verdiği ayarlar da cabası.
  4 -5 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 10. 10.
  afedersin çaylak olduğum için mesajı buradan atabiliyorum. *
  ardından silicem.

  ------------------------------------------------------------

  başlamadan önce \'\'bahsettiğinin dışında düşünelim şu olayı\'\' demiştim.

  ayrıca ben çelme takana çelme takmadığı için senin onu suçladığını söylemedim. sen karşılık vermemeyle ilgili değil daha önceden kötülüğü yapmayanı suçlamışsın. kafa çalışmıyosa hak ediyor mu?
  mesela engelli hastalar rehabilite servislerinde aşağılık hasta bakıcılar tarafından şiddet gördüğünde, \'\'önce neden engelli, hasta bakıcıya şiddet göstermemiş ya da bişe yaptığında karşılık vermemiş\'\' demek gibi bir şey seninki.

  ayrıca ben bu komplo meselesiyle ilgili bir şey dedim mi? o konunun dışında bahsedelim dedim. senin \'\'kötülük yapılan, kötülük yapmadığı için kötülüğü hakeder\'\' mantığına karşıydı tepki.

  yok islamaymış komploymuş sonra başkası çıkıp yahu ne komplosu gibi sözler içeren çıkmazı olmayan bi muhabbete değildi tepkim.

  ------------------------------------------------------------
  1 ... yok herif