bugün

pkk ya oy verip ak parti gibi asrın partisine oy verenleri pkk lı diyen iki düzenbaz madrabaz versusudur. pkk aleyhine bi yazılarını göremezsiniz ama islam dinine saldırı ak partiye saldırı denince tuzlukla koşarlar. suçlarını bastırmak için hüdapar ı örnek göztermişler onlar bi asker şehit etmedi ama pkk hem bölücü hemde asker şehit ederken bunlar hala cuhape peşinden koşar ben susutukça yandan yürüyen topallar gibi durmadan her yerde beni yazıyorlar ben adamın ayarını bozar kısmi felç yaparım.

görsel
rumeli 71 futbol konusundaki bir entrymden ötürü hem bana aktroll yaftası yapıştırmış hem de ölmüş annem hakkında kırıcı çıkış yapmıştır. o zamandan beri de haklı olarak donuz listemde bulunmaktadır ve de kalacaktır !
mutedilyobaz67 ise son derece iyi niyetli, saygılı, kibar bir arkadaşımızdır. kendisini çok seviyorum.
birbirine benzemeyen iki yazardır versusa konu olan.
Frank diyor ki hizbullah asker şehit etmedi.

Peki bağımsız kürdistan isteyen bu teröristlerin 5 korumasıyla birlikte şehit ettiği gaffar Okkan için ne diyeceksin a terörist destekçisi? Gaffar Okkan ve korumaları polis oldukları için şehitten sayılmıyor mu?

Ayar meselesine gelince, dur şunun şurasında bir hafta kaldı. Ben asıl o zaman konuşacağım.
gaffar okanı senin desteklediğin pkk şehit etti. sahi sen pkk nasıl oy vereceksin senin mezhebin ne kadar geniş lan pkk yla yaptığınız ortaklığa sesin çıkmıyor bi bahane buldun onun üstünde yaz dur. sabret kuyruğuna teneke bağlar senide göndeririz.
gaffar okkan'ı pkk mı şehit etti?

görsel
Gaffar okkan'ı pkk'nın şehit ettiğini zanneden zırcahil bir akputçu tarafından yapılan karşılaştırma.

ikisi de iyi, hoş ve kaliteli yazarlardır evet.