bugün

(bkz: yav he he)
Müslümanlığı rte'den öğrenecek değiliz.
Rte bizim ikinci peygamberimiz sözünü hatırlatır. Düpe düz cahilliktir. Dini istismar etmektir.
şaibeli para kutularına parayı koyarken para sayma makinesi bulunduran müslümanlardan öğrenilen islamiyettir . ayrıca suriyede müslüman birbirlerini katletsin diye silah gönderen kişilerin dinidir.
Dini pek bilmem dinin ne olmadigini bir kez daha gosteren gercektir.
(bkz: gerçek islam bu değil) *
Kemalistler onlarca yılda müslümanları katlederek bitiremedi mi? Ellerinde onca imkan varken.
rte olmasaydı genç nesiller dinini yaşayamaz, islamdan kopuk ve yobaz olurlardı, anlamına gelen sözdür.
dinden soğuttu denilesi bir durum.
islam dininde öldürmek, öldürtmek, hırsızlık ve hırsızlara göz yummak günahtır!
islamı çalıp çırpmak, türklüğü inkar etmek, türk milletini dilim dilim bölmek biçiminde anlayanlar milletin başına musallat oldular. ama unutmayın bu günler de geçer, keser döner sap döner...
dini para olanlar için; tapınacak yeni ilah bulunduğunu gösteren kişi.
islamın tartışmasız en büyük lideri recep tayyip erdoğan hakkında geveleyen mallara yapıştırılan en büyük tokat.
rte gelmeden önce bu millet ra yamı tapıyordu ulan? asıl rte nin bugün zararları faydalarını zorlamaktadır. dünyanın her yerinde okul açıp islamı tanıtan bir gönüllüler birliğine iftira atarak bize islamı öğretecekse kalsın.
haklı önermedir. chp'li vekiller erdoğan sayesinde umre'ye bile gitti. yersen tabi, maksat tabi ki oy kapmak.
Muhaliflerin suratına inen şamar gibi sözdür.

(bkz: ulu önder erdoğan dır)
Biri gelir biri gider bu moda da biter Tuğçe de dinini seçer. Eskiden daha dindardım ayrıca en azından camiye falan gidiyordum.
ne güzel olurdu.

saygılarımla,
şerefli
evet o gelmeden ülkenin yarısı Budist yarısı da şamandı zaten amk.
rte olmasaydı hırsız nedir bilmezdin şerefsiz diyerek misilleme yapmak istediğim başlık ve yaptımda.
(bkz: Çare amatem)
O millete şerefsiz diyen ağzını sikmek gereken mürtedin biri tarafından açılmış sıçmık . senin ben..
Rtenin üstadı rahmetli necmettin erbakan kafir miydi dedirten önerme, rahmetli islamı....
Len yürüyün gidin amk dengesizleri,
Onfan önce anan, ninen, onun ninesi, baban, dedem, onun dedesi hiç namaz kılamaz, oruç tutamazdı değil mi?
Milletin evine baskın yapıp zorla domuz(pardon mundar) eti yediriyorlardı değil mi?
Sabah sabah sinir katsayımı artıran saçmalık.
yunus emre'nin, fuzuli'nin, harezmi'nin hep kafir olduğunu iddia eden saçmalık. bakın çok enteresan, benim rahmetli anneannem de kâfirdi meselâ; hiç erdoğan ın türkiyesi'nde yaşamadı. neyse ki annem yaşıyor da öbür tarafa küfür içinde gitmeyecek.
cahil anadolu insaninin sasirtmayan sozlerinden bir tanesi.

bunun gibi benzer seyler de duyulabilir.

rte olmasaydi seref nedir bilemezdin serefsiz
rte olmasaydi hayati anlayamazdin serefsiz
rte olmasaydi ekmek bulamazdin serefsiz
rte olmasaydi aileni sevemezdin serefsiz
rte olmasaydi sozluge giremezdin serefsiz
biz 1400 yıldan çoktur müslümanız
kıyamete kadarda müslüman olarak kalacağız
rte kendi müslümanlığını sorgulasın
iyimidir kötümüdür diye.