bugün

her gidiş bir kayıptır. kim gitse sözlük ten bir parça kopmuş olur.
yazarak fikir tartışması yapmak çok faydalı ve geliştirici bir harekettir. zaten sözlük te yazmanın amaçlarından biri de gelişmek değil midir.

olayın gelişme şekli bir tarafa da. bu tür olaylara soğukkanlılıkla yaklaşması gereken kişilerin de bir an için bu şartı unutmuş oldukları gibi bir izlenim hasıl olmuştur.

kişilerin düzeltemediği problemleri, zaman kendi yöntemleri ile halleder. biraz zaman, biraz sakinlik.
derhal tekrar sözlüğe döndürülmesi gereken yazardır. fikri olarak rosencroixle mücadele edemeyenler kendisini sözlükten silmek ile bu işin duracağını zannediyorlar.en kısa zamanda tekrar sözlüğe geri döndürülsün moderatörler yaptıkları bu hatalardan geri dönsünler. başları çok ağrır.
yazık olmuş, yazık edilmiş kişidir.

buna sebep olanlarında aynı sonu görmeleri en büyük temennimizdir.
en son radyosunda bana diceylik görevi vererek patronum olmuştu, şimdi terkeylemiş bu diyarları. işçileri yolunu gözlemekte ekmek parası diye inlemekte yazarı.
gelip klavyesi ile hem sözlük e olan büyük katkısına devam etsin. hem de fikir mücadelesine devam etsin yazarıdır.

sözlük ve ülke hepimizin. kapılar kendisine ardına kadar açıktır. zaten hiç kapanmamış. ben bugün bunu gördüm
insanları bazen tanımak gerek diye düşündürten yazardır. memnun olduk....
yuvaya dönmesini beklediğimiz faydalı yazar. faydalı işler yapanların her zaman ödül almadığı gerçeği onun için de geçerlidir.
güzel işler yapmak, bazen cefa cekmeye katlanmak anlamına da gelir.
Bir ülke ki çarşısında dönen bütün sermaye,
San'atına yol gösteren ilimle fen Türk'ündür;
Hirfetleri birbirini daim eder himaye;
Tersaneler, fabrikalar, vapur, tren Türk'ündür,
Ey Türkoğlu, işte senin orasıdır vatanın! *
dönmesini beklemediğim yazar.
meyve verdiği için taşlanan yazardır**..an itibariyle sohbet etme şerefine nail olduğum seviyeli insan.. en yakın zamanda aramıza geri dönmesini ve ufkumuzu genisletmesini diliyoruz *.. *
geçmiş entrylerinden faydalanılması gereken yazar..
izmir'de yazlar başka olur zirvesi'ne geleceğim diyerek beni çok sevindirmiş yazardır.
(bkz: ağabey) bu çok resmi oldu

(bkz: abi) bu daha iyi

backroundu sağlam yazar. sözlükte bulunmadığı sürece il il, ilçe ilçe dolaşmış ve seçim için nabız tutmuş kişi, izlenimlerini merakla bekliyoruz. *
gelecek seçimde mebus olup görükle deki içki yasağını kaldıracak olan mümtaz şahsiyet.
(#392698)

Gafil ne bilir neşve-i pür şevk-i vegayı
Meydan-ı celadetteki envar-ı sefayı

Meydan-ı gaza aşk ile tekbirler alınca
Titretti yine ruy-i zemin arş-ı semayı

Allah yoluna cenk edelim, şan alalım şan
Kur'an'da zafer vaadediyor Hazret-i Yezdan.

ee.. bu adam böyle karşılanır. tekrar hoşgelmiş.
tekrar yazacağına sevindiğim abim.
''merhabalar efendim. sizi tekrar görmek ne hoş.'' dediğimiz yazar abimiz.
hoşgelmiş yazar. yazsın okuyalım. iyi yazar.
(#1676201) nolu tanım ile silinse dahi bir kaç güne kadar geri döneceği ifade edilen efe yazarımız...

(bkz: adalet dedikleri o kadar da adil bir sey degil)
birileri yazsada okusak dediğimiz zamanda gelmiş kişi..hoş gelmiş..
(bkz: immortal)
Yıldırımlar yaratan, bir ırkın ahfadıyız!..dostum biz, hoşgeldin, senin yerin benim yanım, küsüp gitme bir daha yazarı.
(#1756393)..olayı çok güzel irdelemiş yazar arkadaşımız..*
rosencroix ile babalar günü özel yayınıyla radyo uludağ da diceylik yapan yazar. dinleyiniz, dinletiniz.
babalar gününü en içten dileklerimle kutladığım yazar.

moderatöre not: 2.defa bu entry'yi silen arkadaş. bu sözlükte binlerce kutlama mesajı var. doğum gününden sözlükteki bilmem kaçıncı entrysine, kazandığı bir okuldan, yazdığı güzel bir entry'ye kadar sayfalarca yazılmış kutlama mesajı. ama kalkmış bu entry'yi silmekle uğraşıyosun.

senin, ya bu adamla alıp veremediğin var. ya da iktidarsızsın çocuğun olmuyor.
bana da böyle bir yazı yazdırdınız yaa helal olsun ne diyeyim. kutlama mesajının da içine ettiniz bee.
yavrucuklarıyla, ailesiyle uzun uzun yıllar daha babalar gününü sağlık ve mutluluk içinde kutlamasını temenni ettiğim yazar.