1. 1.
  vücut gelistirme sporunun(body building) micheal jordan idir.40 yasini geçmis bu abimiz 1998 den beridir her sene mr. olympia seçilio..(8 kere üst üste)60 cm kolu olan bu abimiz! 138 kg dir..insan olmadigi hakkinda rivayetler vardir..antreman videolari internette bulunur. (bkz: ben)
  7 -1 ... atan alir spor
 2. 2.
  Vücut geliştirme dalında en fazla profesyonel ödül kazanan sporcu. insan azmanı. 180 boyundadır ve kilosu yarışma sezonunda 128kg, sezon dışında ise 148kg dır. Alanında en başarılı olmasının yanında en güçlü vücut geliştiricilerden biridir. "The unbeliavable" ,"The cost of redemption" ve "On The Road" adlı antreman videoları vardır. Sadece kendi vücuduna yönelik steroid üretilen bir varlıktır.

  2005 Mr. Olympia da anons edilirken "tanrı 6 gün dünyayı kalan 1 günde ronnie coleman'ı yarattı" sözleri kullanılan fenomen.
  ... baybars
 3. 3.
  farklı bir yaşam formu. amerika'da iken kendisini görmek için arlington 'a geçsem mi diye düşünürken "fotoğraf çektirmek için para ister" diyerek vazgeçtiğim son 8 senenin mr. olympia 'sı. fotoğrafı için, http://www.bigroncoleman.com/media/Gal_Feb15LG.jpg.
  ... roy mustang
 4. 4.
  http://www.mesomorphosis....n-cost-of-redemption.html
  ... mejo
 5. 5.
  24 saatinin anlatıldıgı filmde yemek yeme bölümü epeyce uzun süren iki ayaklı marduk gezegeni. Hayrına polislikte yapmaktadır.
  3 -1 ... eric draven
 6. 6.
  2006 mr olimpia da birinciliği jay cutler e vererek karizmayı resetleyen hayvanat
  ... orloff
 7. 7.
  sanırım dünyada görebileceğiniz en kaslı polistir kendisi
  2 ... d@nte
 8. 8.
  onun gibisinin bir daha asla gelmeyeceği bodybuildingin yaşayan efsanesi,son 2 yarışta büyük bir çöküş süreci içerisine girmiştir,bunda anatomisinin sınırlarını sonuna kadar zorlamasının payı büyüktür,vucudu artık mr.olympia olmayı kaldırabilecek bir niteliğe sahip değildir,gün jay ve victorun günüdür,ve rkadan gümbür gümbür gelen dennis wolfun..
  -2 ... sanalmolotof
 9. 9.
  insan azmanı olanların bile yanında civciv gibi kalabilir bunun yanıında. Bir çok kişi ilaçla o hale geldi dediği için bir gösterisinde yaklaşık 400 kg. lık ağırlık kaldırmıştır. bu adamın bir zamanlar aylık gideri yaklaşık 20.000 dolardı. Tabii ki bu parayı amerikan polis teşkilatı veriyordu.
  -1 ... elm sokagi tabelasi
 10. 10.
  tüm rakiplerine açık ara farkı koyan, özellikle 2003-2004 yıllarındaki formuna en az bir 10 sene daha kimsenin ulaşamayacağını düşündüğüm yüce(mecazen değil)insan.Eleştirilebilecek tek yanı simetri bozukluğudur kanımca.Özellikle 2007'deki pozlarına bakarsanız,sağ ve sol kol arasındaki ölçü farkı bariz görülmektedir.Aynı durum sırt için de geçerlidir.
  -1 ... ironikmen