bugün

ucunda dönen bir top bulunan, içinde deodorant etkili sıvı bulunan, küçük şişe.

not:an itibariyle, benimkinin plastik kısmı kırıldı ve topu yere düştü. bütün sıvı kolkutlatımdan vücuduma döküldü. allah belanı versin rexona.
mumsu olanları daha etkili ancak hepsi için kullanılması sağlıklı olmadığı söylenen kozmetik malzeme.
göğüs kanserine yol açtığına dair bazı rivayetler olan kozmetik malzemesi.
epilasyondan sonra kullanılmaması gereken zamazingo.
güneş ışığına maruz bırakılmaması gereken şey.
lenf bezlerinin süzdüğü zararlı maddelerin vücuttan atılmasına engel olan kozmetik üründür. lenf bezlerinde neden olduğu tıkama nedeniyle özellikle meme kanseri riski oluşturur.
deodorant almayan kardeşlerimize alternatif olarak önerilebilecek olan koku giderici.
yaz da geliyor. lütfen.
bir tanesi leke yapar. asla çıkmaz bu leke kıyafetlerden.
bir tanesi hiç bir işe yaramaz hatta leke bile yapamaz.
bir tanesi kullandıktan yarım saat sonra etkisini kaybeder.
*
hemcinslerimin bir çoğunun haberinin olmadığı şeydir,sikeyim koltuk altınızı sürün şunu.
içerdiği aluminyum ve paraben maddelerinden dolayı, yapılan son araştırmalara göre her yirmi kadından onsekizinde meme kanserine sebep olduğu ortaya çıkmış olan üründür.
Bir çok Avrupa ülkesinde kanser yaptığı gerekçesiyle satışı yasaklanmış olan üründür.
Anti perspirant, yani terlemeyi önleyici yapısından dolayı insanların ölümüne sebep olan, çok genç yaşlarda kematerapiler ve radyoterapilerle tanışmasına sebep olan ve hatta erkeklerde meme kanseri görülmesine sebep olan korkunç üründür.
bir pudralı deodorant değildir.
Koltuk altına sürülen ter önleyici sıvı. Koltuk altına sürülüyo, evet. Böyle iğrenç gibi değil mi? Tamam, yaz geliyo, ter kokusu rezalet falan ama bunun yerine sprey doedorant kullansak olmaz mı? Bence olmalı. Çünkü bu böyle koltuk altında akışkan akışkan falan ya... Bi de bunu sürüp üstüne direkt kıyafeti giyenler var, kurumasını beklemeden hiç. Düşüncesi bile tüylerimi diken diken ediyo. Hem zararlı bi şeymiş sanırım. Gelin ter kokusuna başka bi çözüm bulalım, bunların topunu piyasadan kaldıralım. Ne dersiniz? Ben allah derim.
Kullanılması şiddetle tavsiye edilir. Duştan sonra kullanın ölmezsiniz. Otobüsün içi kavurma gibi kokuyor buna engel olalım.
önceden de belirtildiği gibi içindeki maddeler kansere sebep olmaktadır.
en iyisi hangisi merak ettiğim zamazingo.

arkadaş rexona, fa, bi de nivea mıydı ne,

hepsini denedim ama o lanet olasılar hep iz bırakıyor ya.
Fa veya 8x4. ikisi de gözenekleri tıkamıyor ama alüminyum içeriyorlar; Nivea o açıdan iyi ama fiyat iki katı.

Fa ve Nivea alıp çok sıcak günlerde Fa (çabuk bitiyor), normal günlerde Nivea kullanılarak kombinasyon ve fiyat dengelemesi yapılabilir.

edit:Nivea'nın iz bırakmayan Black & White Deodorant & Roll onları var onlar tam sana göre.

http://www.nivea.com.tr/U...htiyac/Iz-B%C4%B1rakmayan
Bir tür kanser ürünü.

Banyo yapın, kaliteli parfüm kullanın yeter.
doğal ürünleri kullanmak önemli bu konuda. doğal içerikli ürün arayışım siveno roll-on ile sonlandı vallahi sonunda. içeriği doğal, kokusu da güzel. aslında çok terleyen bir insan değilim, bana yetiyor. aksi halde ne kadar işe yarar bilemiyorum ama bir denemek lazım tabi doğal olunca. he bu arada 14-27 mart arasında indirimdeydi migros’ta %50, uygundu fiyatı da.
Devlet kondom dağıtmasın şişirip şişirip balon yapıp çocuk oyuncağı yapıyorlar.

Devlet roll on dağıtsın bedava bıktım ter kokusundan.
Deodorantla birlikta karsi ciktigim kimyasal. Haftada 1 haci sakirle lifleniyorum yetiyor.
güncel Önemli Başlıklar