bugün

fenere salladığı gollere bakıyorum da nasıl bıraktık biz bu adamı hâlâ anlam veremiyorum. içim acıyor yemin ediyorum. çok babasın bobo.
bugün inönü'de beşiktaş - ibb maçını seyretmiş olan eski beşiktaş'lı futbolcu.

maçı bir cafede izledim, defalarca kez quaresma'ya döndü kamera ama hiç kimseden çıt çıkmadı. bir kez bobo'ya döndü ve cafedeki herkes alkışlamaya başladı. öyle bir adamdır işte...

almeida gibi ne yapacağı belirsiz bir adam da değildir ayrıca, her sezon en az 15 golü garantidir. özlüyoruz.
keşke restleşmek yerine beklemeyi tercih etseydi bugun beşiktaş için çok faydalı olur cepleri de temenni ettiği gibi dolardı.
paragöz menejeri j.figer tarafından fenerbahçe'ye önerildiğine yönelik dedikodular olan eski beşiktaşlı forvet.
bursaspor'la anlaştığına dair haberlerin olduğu futbolcu. umarım yalan haberdir. benim yüreğim bobo'yu bursaspor formasıyla görmeyi kaldıramaz.
bursaspor'a gitmeyecek eski beşiktaşlı futbolcu.
beşiktaş'a dönse, taraftarın "bobo çok babasın" şeklinde karşılayacağı futbolcu.
fenerbahçe'nin gündeminde olan oyuncu. *
beşiktaş'a gelmek üzere olduğu söylenen brezilyalı futbolcu. gelsin de kurtarsın bizi edu'dan, almeida'dan.
her gün bir takımla anlaşan futbolcu.

(bkz: uludağ mı fotomaç mı)
beşiktaşa döndüğü takdirde, dövmeyince topu içeri itemeyen edu ile almeida' dan formayı kapıp bizi kurtaracak olan futbolcu. Hava toplarından almeida' dan daha iyi olduğunu görürsünüz( 2009 kupa finalindeki fenere, aynı yıl inönüde 1-1 biten maçta trabzona, 2007de 2-1 biten maçta cimboma attığı gollere bakın anlarsınız.) . Almeida topu kafasına düşürmeyince vuramıyor zaten.
bir ihtimal daha mı var...

http://www.fanatik.com.tr...am_3_Detail_33_250323.htm
adamdır.

https://twitter.com/#!/of...status/165945742949752833

şunu yazdın ya bobo. gönlümdeki yerin zaten çok büyüktü de ikiye katladın. ah amk niye gittin ki sanki. sen beşiktaşla bobo olmuştun.

gönlüm hoş değil. dokunma bana sözlük.
bi anda kilo alıp 1 ay veremeyen, sonra bi anda tığ gibi olan, bi kaç hafta sonra tekrar ayı gibi bi görünüme ulaşan ilginç adam. ulan hep formda kalabilsen varya, hep fit olabilsen şuan portodan madrid'e 30 milyon'a transfer olurdun.
atakan kurt'un haberine göre başkanım beni al demiştir.

http://www.ligtv.com.tr/haber/donmek-icin-can-atiyor

bir gelsen var ya yakarım bütün buraları. sensiz koca götlü eduya kaldık bobo. çok babasın bobo.
Cruzeiro'nun anlaşma yenilemeyeceğini açıkladığı forvettir. Reis bak artık heyecan arama, Beşiktaş'ta maddi olarak zorda, anlaş gel seni severiz biz. almeida kadar gol atmışlığın var zaten sırtın kaleye dönükken defansa sırtını verip, sonra bir anda yarım dönüp vurduğun golleri özledik biz. onu yapabiliyorsan hala o bile yeter bize. hadi toşağını yediğim gel sen.
vittekle beraber çılgın atarlar diyorum. burak da artık lazio'ya mı gider nereye giderse gider.
mersin idman yurdu ile anlaştığı söylenen eski beşiktaşlı golcüdür.

http://spor.milliyet.com.....2012/1550949/default.htm
kayserispor forması ile oynadığı son 4 hazırlık maçında 10 gol atıp ben ve bütün beşiktaş taraftarlarını bir kez daha tüpçüye olan sevgi ve saygılarını arttıran futbolcu.
kardeşimi özler özler gibi özlediğim, yari gözler gibi gözlediğim adam. bu gece ki hallerin neydi öyle be bobo. o sarı-kırmızılı el formasıyla ciddi ciddi bizim kaleye gol atmaya çalıyodun. iyi ki de atamadın. kalbimi dağlardın. gol yedik diye değil senden yedik diye.

ah be bobo. bok yemeye gittin be. sen beşiktaşla bobo oldun.

özledik seni bobo. çok babasın bobo.

görsel
27.10.2012 tarihinde oynanan galatasaray-kayserispor maçında bitik bir görüntü sergilemiş aldığı tüm topları ezmiş kaplumbağa hızına düşmüş futbolcu.
vaktinde bi başka sevdiğimiz futbolcuydu, hala severiz orası ayrı ama...

keşke biraz daha çalışan kendine güvenen adam olsaydın, o menajerin olacak paragöz herif juan figer'in kuyruğuna takılmasaydın. hem beşiktaş'ta kalırdın hemde bu hallere düşmezdin. sıradan bir futbolcu değildin, ama bugün sıradan bir golcü olarak anılıyorsun...

kendinden beter bi adamın eline düşsün o figer'de...
kayserispor'da olumlu tek hareket yapmamış eski beşiktaşlı futbolcu, hayır emir kujovic gibi farklı bir forvet görme hakkımızı elimizden alıyor bu adam.
hız yok, kafa vuru$ yok, nokta cf özelliği yok yok yok da yok. nasıl bir teknik analizle bjk'ya transfer olur yetmez kayseri alır. anlamak mümkün değil. lan bi' futbolcu almadan önce pes database'ına bakın öyle alın ya.
fenerbahce kimseden cekmedi bu adamdan cektigi kadar. herif takim degistirdi, hala atiyor...