1. 1.
  (bkz: quenn)bateristi
  1 ... panapa
 2. 2.
  1949 doğumlu Queen bateristi.
  1984'de Radio Ga Ga, 86'da Akind Of Magic gibi dünya çapında hit olmuş şarkılara imzasını atmıştır.
  1 ... goksunv
 3. 3.
  freddie mercury'nin anırıp da, sesinin yetmediği nadir durumlarda, oktav açıklığı sebebiyetinden dolayı, hemen araya girip, şarkıyı devam ettiren radio ga ga 'nın bestecisi olarak da hatırladığım, unutulmaz efsane grup queen'in, 26 temmuz 1949 doğumlu bateristi.. denemiş olduğu solo albümleri, ne yazık ki pek tutmamıştır.
  1 -3 ... faidelibilgi
 4. 4.
  o güzelim gözleriyle inanılmaz boş bakarak bohem bir tavır yaratmıştır kafamda. piyasada hayran olunacak adam kıtlığının çekildiği zamanlarda sığınılacak bir isim olmuştur, silik olması da cabası tabiki.
  1 ... herpes
 5. 5.
  queen'in bateristidir. aynı zamanda dişçidir. *
  1 ... xasimus
 6. 6.
  Londra'da Imperial Koleji'nde okuyan arkadaşı Les Brown sayesinde Smile grubuyla tanışan, ve Smile dağıldıktan sonra Brian May, Tim Staffel ve Freddie Bulsara(Mercury) ile Queen grubunu kuran başarılı baterist.
  ... milestraume
 7. 7.
  lars ulrıch'e bildiğin benzeyen baterist.

  [roger taylor ]
  [roger taylor ]
  [roger taylor ]
  [roger taylor ]
  [roger taylor ]
  [roger taylor ]
  1 -1 ... tom tucker
 8. 8.
  zamanında klibi yasaklanan i want to break free'de evin seksi kızı olmuş queen'in bateristi. Bu da kendisinin ilgili klipteki hali:

  http://www.ultimatequeen....ography/images/roger2.jpg
  ... cemali
 9. 9.
  Diş hekimliği okurken yeteri kadar diş gördüğünü düşünerek okulunu yarım bırakıp, müzikal kariyerine başlayan Queen bataristi. Queen içinde Freddie Mercury ve Brian May kadar ön plana çıkmamış olsa da grubun müzikal kimliğini oluşturmasında ve popüler olmasında oldukça önemli bir payı vardır. Örnek olarak Somebody To Love şarkısındaki geri vokali ve konserlerdeki performansı verilebilir.
  1 ... radiokaka
 10. 10.
  queen'in karizmatik bateristi. hem vokalde hem de bateride çok yeteneklidir. grubun the invisible man, radio ga ga gibi hitlerini bestelemiştir.
  ... wonderkruller